Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Konacan raspored polaganja ispita u novembarskom roku 2016.

 

 

Анатомија и физиологија     8.11.у 10.00, школа

 

  1. Филиповић Ивана
  2. Вучковић Биљана
  3. Хадровић Дијана
  4. Тахировић Зерина
  5. Васиљевић Мирјана
  6. Чоланић Леонарда
  7. Стефановић Драган
  8. Аљовић Асмир

 

Анатомија и физиологија    10.11. у 11.00, школа

 

  1. Остовић Катарина
  2. Гојачанин Љиљана
  3. Мустајбеговић Дино
  4. Марковић Жељка
  5. Рожајац Азра
  6. Рајковић Биљана
  7. Кнежевић Јована

 

Патофизиологија                    9.11. у 13.00, школа

 

  1. Перишић Биљана

 

Патологија                              9.11. у 13.00, школа

 

  1. Вујовић Филип
  2. Бујишић Слободан
  3. Сабина Виши

 

Фармакологија                       16.11. у 11.00, школа

 

  1. Крсмановић Сандра
  2. Благојевић Невена
  3. Миљковић Миленија
  4. Бујишић Слободан

 

Микробиологија са епидемиологијом     14.11. у 13.30 , школа

 

  1. Крсмановић Сандра
  2. Бујишић Слободан
  3. Хурић Индира
  4. Минић Маријана

 

Хигијена са здравственим васпитањем      8.11. у 12.00, школа

 

  1. Чоланић Леонарда
  2. Остовић Катарина
  3. Кнежевић Јована

 

Основи клиничке медицине                        7.11. у 13.00, школа

 

  1. Павловић Јелена
  2. Милорадовић Невена
  3. Виши Сабина
  4. Хаџић Иван
  5. Стојановић Маријана
  6. Марковић Марија
  7. Урошевић Станислава
  8. Живановић Биљана
  9. Здравковић Катарина
  10. Микарић Милош
  11. Филиповић Анђела
  12. Маслаковић Бранко

 

Дечија стоматологија                     4.11. у  9.00 , школа

 

  1. Павловић Јелена
  2. Милорадовић Невена
  3. Хаџић Иван
  4. Филиповић Анђела
  5. Маслаковић Бранко

 

Превентивна стоматологија                        4.11. у 9.00, школа

 

  1. Милорадовић Невена
  2. Филиповић Анђела

 

Стоматолошка протетика                       18.11. у 9.00, школа

 

1.Милорадовић Невена

  1. Хаџић Иван
  2. Стојановић Маријана
  3. Марковић Марија
  4. Урошевић Станислава
  5. Живановић Биљана
  6. Здравковић Катарина
  7. Микарић Милош
  8. Филиповић Анђела
  9. Маслаковић Бранко

 

Болести зуба 2                                     4.11. у 9.00, школа

 

  1. Милорадовић Невена
  2. Виши Сабина

 

Латински језик                                    писмени део испита  7.11. у 12.45, школа

                                                              усмени део испита    9.11. у 11.10, школа

  1. Пушоња Кристина

2.Мустајбеговић Дино

  1. Посркача Ивана

 

Прва помоћ                                          10.11. у 9.00, школа

 

  1. Перишић Биљана
  2. Вуковић Зорица
  3. Лекић Предраг
  4. Хадровић Дијана
  5. Остовић Катарина
  6. Кнежевић Јована
  7. Секулић Сања
  8. Пушоња Кристина
  9. Чоланић Леонарда
  10. Стефановић Драган

 

Прва помоћ                                            8.11. у 10.30, школа

 

  1. Рајак Марија
  2. Тахировић Зерина
  3. Васиљевић Мирјана

14 .Кучевић Шеила

  1. Гојачанин Љиљана
  2. Мустајбеговић Дино
  3. Хаџифејзовић Армин
  4. Шушњар Николина
  5. Рожајац Азра
  6. Рајковић Биљана

 

Здравствена нега  1                            4.11.  у 9.30, школа

 

  1. Стефановић Драган
  2. Вучковић Биљана
  3. Рајак Марија
  4. Пушоња Кристина
  5. Хадровић Дијана
  6. Филиповић Ивана
  7. Тахировић Зерина
  8. Васиљевић Мирјана
  9. Секулић Сања
  10. Рожајац Азра

 

Здравствена нега  1         3.11. у 11.00, школа

 

 

  1. Благојевић Невена
  2. Гојачанин Љиљана
  3. Кучевић Шеила
  4. Мустајбеговић Дино
  5. Вујовић Филип
  6. Вуковић Зорица
  7. Аљовић Асмир
  8. Хаџифејзовић Армин

 

Здравствена нега 2         9.11. у  9.30, школа

 

  1. Бујишић Слободан

 

Здравствена нега 3 (по старом)    9.11.  у  9.30, школа

 

  1. Чоловић Татјана

 

Здравствена нега 3 (по новом)       14.11. у 7.00, школа

 

1 . Хаџисаликовић Лариса

  1. Меховић Харис
  2. Панић Бранислава
  3. Пујовић Славица
  4. Матовић Софија

 

Здравствена нега 4 (по старом )         9.11. у 9.30, школа

 

  1. Перишић Мирјана
  2. Шуман Ернеса

3.Чоловић Татјана

  1. Николић Душан

 

Здравствена нега 4 (по новом)            15.11. у 7.00, школа

 

  1. Келовић Марина
  2. Инђић Ивана

 

Здравствена нега деце раног узраста 1   8.11. у  9.30, школа

 

  1. Милић Зорица
  2. Дидановић Љубинка
  3. Марковић Жељка

 

Здравствена нега деце раног узраста 2    8.11.  у  9.30, школа

 

  1. Пјевић Ирена

 

Медицинска етика       7.11. у 10.30, школа

 

  1. Перишић Биљана
  2. Чоланић Леонарда
  3. Кнежевић Јована
  4. Вујовић Филип
  5. Лекић Предраг
  6. Љујић Маријана
  7. Минић Маријана

 

 

Предшколска педагогија        2.11.  у 11.30, школа

 

  1. Милић Зорица
  2. Дидановић Љубинка
  3. Пјевић Ирена

 

Здравствена психологија         8.11. у 13.30, школа

 

  1. Минић Маријана

 

Психологија                              8.11. у 13.30, школа

 

  1. Кнежевић Душица

 

Дечија психологија                  8.11. у 13.30, школа

 

  1. Кнежевић Душица

 

Фармацеутско технолошке операције и поступци   15.11.  у 16.00, школа

 

  1. Перишић Биљана
  2. Чоланић Леонарда
  3. Остовић Катарина
  4. Кнежевић Јована
  5. Лекић Предраг
  6. Љујић Маријана

 

Фармацеутска технологија 3           15.11.  у 16.00, школа

 

  1. Шапоњић Светлана

 

Санитарна хемија                              15.11.  у 16.00, школа

 

  1. Величковски Немања

 

Васпитање и нега деце 3                     2.11. у 8.00 практично, вртић „Невен“

                                                               2.11.  у 11,30, теорија, школа

 

  1. Кнежевић Душица

 

Психијатрија                                     3.11. у 17.15, школа

 

1.Петровић Јелена

  1. Мехонић Харис
  2. Келовић Марина
  3. Гордић Тамара
  4. Деспотовић Слађана
  5. Пујовић Славица

 

Неурологија                                      3.11. у 17.15, школа

 

  1. Меховић Харис
  2. Хаџисаликовић Лариса
  3. Гордић Тамара
  4. Келовић Марина
  5. Деспотовић Слађана
  6. Пујовић Славица
  7. Матовић Софија

 

Неуропсихијатрија са негом             1.11. у 8.00 практично, болница

                                                              3.11. у 17.15  теорија, школа

 

  1. Шуман Ернеса
  2. Миљковић Миленија
  3. Вујић Драгана

 

Инфективне болести са негом        3.11. у 8.00 практично, болница

                                                            3.11. у 15.15   теорија , школа

 

  1. Шуман Ернеса
  2. Перишић Мирјана

 

Инфективне болести       3.11. у 15.15,   школа

 

  1. Хаџисаликовић Лариса
  2. Бујишић Слободан
  3. Гордић Тамара
  4. Деспотовић Слађана

 

Гинекологија и акушерство        16.11. у 13.00 , школа

 

  1. Меховић Харис
  2. Бујишић Слободан

 

Гинекологија и акушерство са негом      3.11. у 8.00 практично, болница

                                                                      16.11. у 13.00 теорија, школа

 

  1. Мисаиловић Данијела
  2. Вујић Драгана
  3. Шалипур Никола

 

Педијатрија са негом 3(медицинска сестра- васпитач)   2.11. у 8.00 практично, болница

                                                                                              2.11. у 9.00 теорија, школа

  1. Кнежевић Душица

 

Педијатрија    2.11. у 15.00  теорија , школа

 

  1. Јанковић Светлана
  2. Келовић Марина

 

Педијатрија са негом 4    2.11. у 8.00 практично, болница

                                           2.11. у 15.00  теорија, школа

  1. Шалипур Никола
  2. Јевђовић Вукашин
  3. Перишић Мирјана
  4. Шуман Ернеса
  5. Поповић Мирјана

 

Интерна медицина 3       10.11. у 17.15, школа

 

  1. Бујишић Слободан
  2. Хурић Индира

 

Интерна медицина 4        10.11. у 17.15, школа

 

  1. Јанковић Светлана
  2. Хаџисалиховић Лариса
  3. Келовић Марина
  4. Гордић Тамара
  5. Деспотовић Слађана

 

Интерне болести са негом 4      4.11. у 7.00 практично , болница

                                                     10.11. у 17.15 теорија, школа

  1. Николић Душан
  2. Мисаиловић Данијела

 

Хирургија са негом 3                7.11. у 8.00 практично, болница

                                                    8.11. у 14.30 теорија, школа

  1. Миљковић Миленија

 

Хирургија  са негом 4               7.11. у 8.00 практично, болница

                                                    8.11. у 14.30 теорија, школа

  1. Јевђовић Вукашин
  2. Шуман Ернеса

 

Хирургија 3                               8.11. у 14.30, школа

 

  1. Бујишић Слободан
  2. Хурић Индира
  3. Матовић Софија

 

Хирургија 4                                3.11. у 14.30, школа

 

  1. Меховић Харис
  2. Хаџисаликовић Лариса
  3. Келовић Марина
  4. Шундек Милисав
  5. Гордић Тамара
  6. Деспотовић Слађана

 

Медицинска биохемија            3.11. у 13.30, школа

 

  1. Шуман Ернеса
  2. Чоловић Татјана
  3. Лелек Марина
  4. Шалипур Никола

 

Предузетништво                  15.11.  у 11.00, школа

 

  1. Келовић Марина
  2. Инђић Ивана

 

Српски језик и књижевност      3.11.  у 10.00 писмено, школа

                                                      3.11. у 12.00 усмено, школа

 

  1. Шалипур Никола

 

Устав и права грађана          10.11. у 15.30, школа

 

  1. Шалипур Никола

VODIČ KROZ ŠKOLU