Saveti za roditelje maturanata - brošura

Ocena korisnika:  1 / 5

Zvezda aktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

Поштовани родитељи, чланови Тима за каријерно саветовање и вођење наше школе  припремили су за вас материјал на тему матурирања и одабира Факултета/Високе школе из угла родитеља. Јасно нам је да родитељи најбоље познају своју децу и могу им бити прави саветници за све животне дилеме, ипaк, некада и саме родитеље захвати "матурантска паника". Ви сте деци најбољи и најчешћи каријерни саветнци и могуће је да и сами имате безброј питања и дилема. Да би овај период дочекали спремно и могли да пружите максималну подршку својој деци, издвојте мало времена, прочитајте текст који смо припремили за Вас, размислите, креирајте своју стратегију и наставите да уживате у родитељству!

Линк за брошуру:http://www.medicinskaskolauzice.edu.rs/attachments/article/146/Vase%20dete%20treba%20uskoro%20da%20matururira....pdf