Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Decembarski ispitni rok skolska 2016/2017. godina

 

 

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2016/2017.

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА    13.12.  у 10:00 ч. у школи

  1. Остовић Катарина
  2. Рајковић Биљана
  3. Васиљевић Мирјана
  4. Рожајац Азра
  5. Кучевић Шејла
  6. Гојачанин Љиљана
  7. Секулић Сања
  8. Хадровић Дијана
  9. ШушњарНиколина
  10. Вуковић Зорица

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА    15.12.  у 11:00 ч. у школи

  1. Пушоња Кристина
  2. Марковић Жељка
  3. Рајак Марија
  4. Рајковић Биљана
  5. Минић Маријана
  6. Чоланић Леонарда
  7. Кнежевић Јована
  8. Антонијевић Милица
  9. Јашић Никола
  10. Јејна Анита

 

ПАТОЛОГИЈА/ПАТОФИЗИОЛОГИЈА     15.12.  у  08:00 ч. у школи

1.Остовић Катарина

  1. Аљовић Асмир
  2. Рожајац Азра

4.Гојачанин Љиљана

  1. Савић Василије
  2. Вујовић Филип
  3. Секулић Сања
  4. Хадровић Дијана
  5. Пушоња Кристина
  6. Мустајбеговић Дино
  7. Бујишић Слободан
  8. Виши Сабина
  9. Тахировић Зерина
  10. Предраг Лекић

 

 

 

ФАРМАКОЛОГИЈА  14.12.  у  11:00 ч. у школи

  1. Благојевић Невена
  2. Мустајбеговић Дино
  3. Бујишић Слободан
  4. Миљковић Миленија
  5. Kрсмановић Сандра
  6. Мрдак Војимирка
  7. Тахировић Зерина

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ  13.12.  у 09:30 ч.  у школи

1.Остовић Катарина

  1. Гојачанин Љиљана
  2. Хурић Индира
  3. Савић Василије
  4. Лекић Предраг
  5. Минић Маријана
  6. Мустајбеговић Дино
  7. Бујишић Слободан
  8. Крсмановић Сандра

 

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ  16.12. у 12:00 ч. у школи

  1. Рожајац Азра
  2. Гојачанин Љиљана
  3. Секулић Сања
  4. Хадровић Дијана
  5. Љајић Маријана
  6. Вуковић Зорица
  7. Пушоња Кристина
  8. Рајак Марија
  9. Мустајбеговић Дино
  10. Тахировић Зерина
  11. Рајковић Биљана

 

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ  13.12.  у  09:30 ч. у школи

1.Филиповић Анђела

  1. Виши Сабина

 

ГИНЕКОЛОГИЈА  14.12.  у  13:30 ч. у школи

  1. Хурић Индира

 

ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ  12.12. у 09:30 ч.(практични) у болници

                                                     14.12. у 13:30 ч.(усмени) у школи

1.Томашевић Ана

 

 

 

ФАРМАЦЕУТСКО ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ И ПОСТУПЦИ13.12.  у 16:00 ч. у школи

1.Остовић Катарина

  1. Чоланић Леонарда

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА 4    13.12.  у 16:00 ч. у школи

1.Шапоњић Светлана

САНИТАРНА ХЕМИЈА 4     13.12.  у 16:00 ч. у школи

1.Шапоњић Светлана

ОРГАНИЗАЦИЈА ФАРМАЦЕУТСКЕ ДЕЛАТНОСТИ   13.12.  у  16:00 ч. у школи

1.Лекић Предраг

 

ФАРМАКОЛОГИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ  13.12.  у  16:00 ч. у школи

1.Лекић Предраг

 

ДЕЧЈА СТОМАТОЛОГИЈА    15.12.  у 09:00 ч. у школи

1.Филиповић Анђела

  1. Виши Сабина

 

ПРЕВЕНТИВНА СТОМАТОЛОГИЈА     15.12.  у 09:00 ч. у школи

1.Филиповић Анђела

  1. Виши Сабина

 

ОРТОДОНЦИЈА       14.12.  у  10:15 ч. у школи

  1. Живановић Биљана
  2. Марковић Марија
  3. Здравковић Катарина
  4. Стојановић Маријана
  5. Урошевић Станислава
  6. Микарић Милош
  7. Милорадовић Невена
  8. Павловић Јелена
  9. Хаџић Иван
  10. Маслаковић Бранко

 

ПАРОДОНТОЛОГИЈА СА ОРАЛНОМ МЕДИЦИНОМ     14.12.  у  10:15 ч. у школи

  1. Живановић Биљана
  2. Марковић Марија
  3. Здравковић Катарина
  4. Стојановић Маријана
  5. Урошевић Станислава
  6. Микарић Милош
  7. Милорадовић Невена
  8. Павловић Јелена
  9. Маслаковић Бранко

 

СТОМАТОЛОШКА ПРОТЕТИКА      15.12.  у  09:00 ч. у школи

1.Павловић Јелена

  1. Филиповић Анђела
  2. Виши Сабина

 

БОЛЕСТИ ЗУБА 2      15.12.  у  09:00 ч. у школи

1.Филиповић Анђела

 

ПРВА ПОМОЋ     12.12.  у  09:30 ч. у школи

  1. Остовић Катарина
  2. Рајковић Биљана
  3. Чоланић Леонарда
  4. Љујић Маријана
  5. АљовићАсмир
  6. Антонијевић Милица
  7. Јашић Никола

 

ОСНОВИ НЕГЕ У РЕХАБИЛИТАЦИЈИ     22.12.  у 10:30 ч. у школи

1.Шушњар Николина

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1   15.12.   у  11:00 ч. у школи

1.Рајковић Биљана

  1. Васиљевић Мирјана
  2. Хадровић Дијана
  3. Антонијевић Милица
  4. Јашић Никола

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2         14.12.  у  09:30 ч. у школи

1.Гојачанин Љиљана

  1. Савић Василије
  2. Вујовић Филип
  3. Мустајбеговић Дино
  4. Тахировић Зерина
  5. Мрдак Војимирка

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3 (по новом)    12.12.  у 7.00 ч. у болници

                                                                   12.12. у 10:30 ч. у школи

1.Матовић Софија

  1. Хаџисалиховић Лариса
  2. Меховић Харис

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4 (по старом)   12.12.  у 10:30 ч. у школи

1.Шуман Ернеса

  1. Петровић Јелена
  2. Перишић Мирјана
  3. Николић Душан

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4 (по новом) 12.12.  у 7.00 ч. у болници

                                                                12.12. у 10:30 ч. у школи

1.Келовић Марина

  1. Деспотовић Слађана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 1      14.12.  у  13:00 ч. у школи

1.Вучковић Биљана

  1. Филиповић Ивана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 2       14.12.  у  13:00 ч.  у школи

1.Дидановић Љубинка

  1. Милић Зорица
  2. Марковић Жељка

 

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ 4       14.12.  у  08:00 ч.(практични, предшколска установа „Невен“)

                                                            14.12.  у  11:00 ч (теорија) , у школи

1.Кнежевић Душица

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА 4      14.12.  у  14:00 ч. у школи

1.Хаџисалиховић Лариса

  1. Пујовић Славица

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ (васпитач)  14.12.  у  07:00 ч.(практично) у болници

                                                                       14.12.  у  8:00 ч.(теорија) у болници

1.Кнежевић Душица

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ     14.12.  у  07:00 ч.(практично) у болници

                                                     14.12.  у  14:00 ч. теорија у школи

  1. Поповић Мирјана
  2. Перишић Мирјана
  3. Томашевић Ана
  4. Шуман Ернеса
  5. Мисаиловић Данијела
  6. Вујић Драгана
  7. Шалипур Никола

 

ХИРУРГИЈА 3        20.12. у 14:30 у школи

1.Матовић Софија

 

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ  3   16.12.  у  07:30 (практично)у болници

                                                  20.12. у 14:30 у школи

1.Чоловић Татјана

 

ХИРУРГИЈА 4                  22.12. у 14.30 у школи

1.Меховић Харис

  1. Хаџисалиховић Лариса
  2. Пујовић Славица
  3. Деспотовић Слађана
  4. Јанковић Светлана

 

 

 

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ 4      16.12.  у  07:30 (практично) у болници

                                                    20.12. у 14:30 у школи

1.Мисаиловић Данијела

  1. Вујић Драгана
  2. Поповић Мирјана

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 4     21.12.  у  16:15 ч. у школи

1.Меховић Харис

  1. Зрњевић Невена
  2. Пујовић Славица

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА СА НЕГОМ 4    16.12.  у 07:00 ч.(практично) у болници

                                                                      21.12.  у  16:15 ч. у школи

  1. Николић Душан

 

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА    13.12.  у  15:15 ч. у школи

1.Бујишић Слободан

 

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ    12.12.  у  09:15 ч.(практично)у болници

                                                          13.12.  у  15:15 ч.(теорија) у школи

1.Шуман Ернеса

  1. Перишић Мирјана

 

 

НЕУРОЛОГИЈА   13.12. у 14:00 теорија у школи

1.Хаџисалиховић Лариса

  1. Зрњевић Невена
  2. Келовић Марина
  3. Деспотовић Слађана
  4. Панић Бранислава
  5. Крсмановић Сандра
  6. Јанковић Светлана

 

 

ПСИХИЈАТРИЈА         13.12. у 14:00 теорија у школи

 

1.Матовић Софија

  1. Хаџисалиховић Лариса
  2. Келовић Марина
  3. Деспотовић Слађана
  4. Јанковић Светлана

 

НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ    12.12.  у 07:30 ч.(практично) у болници

                                                                   13.12. у 14:00 теорија у школи

1.Шуман Ернеса

  1. Поповић Мирјана

1.Чоловић Татјана

 

ПСИХОЛОГИЈА   13.12.  у  13:15 ч. у школи

  1. Кнежевић Душица

 

ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА    13.12.  у  13:15 ч. у школи

  1. Кнежевић Душица
  2. МилићЗорица

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА  20.12.  у  13:15 ч. у школи

  1. Минић Маријана
  2. Гојачанин Љиљана
  3. Благојевић Невена
  4. Вујовић Филип
  5. Секулић Сања
  6. Пушоња Кристина
  7. Мустајбеговић Дино
  8. Рајковић Биљана
  9. Тахировић Зерина
  10. Мрдак Војимирка
  11. Кучевић Шејла

 

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ   14.12. у 11:00 ч. у школи

1.Дидановић Љубинка

  1. Милић Зорица

 

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА 12.12. у 14.30 у школи

1.Аљовић Асмир

  1. Кучевић Шејла
  2. Гојачанин Љиљана
  3. Благојевић Невена
  4. Вујовић Филип
  5. Секулић Сања
  6. Хадровић Дијана
  7. Пушоња Кристина
  8. Минић Маријана
  9. Мустајбеговић Дино
  10. Рајковић Биљана
  11. Тахировић Зерина
  12. Мрдак Војимирка

 

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА   15.12. у 13:30 ч. у школи

1.Аљовић Асмир

2.Кнежевић Душица

  1. Хурић Индира

4.Гојачанин Љиљана

  1. Савић Василије
  2. Минић Маријана
  3. Мустајбеговић Дино
  4. Зрњевић Невена
  5. Тахировић Зерина
  6. Шалипур Никола

 

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 4       13.12. у 11:30 ч. у школи

1.Кнежевић Душица

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  13.12. у  11:00 ч. у школи

1.Меховић Харис

  1. Хаџисалиховић Лариса
  2. Пујовић Славица

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК  12.12. у 12:45 ч.(писмени) у школи

                                   14.12. у 11:00 ч. (усмени) у школи

1.Посркача Ивана

 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА      15.12.  у 17:15 ч. у школи

1.Шалипур Никола

 

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА             12.12. у 11.00 у школи

1.Лекић Предраг

VODIČ KROZ ŠKOLU