Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Raspored ispita u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017.godine

Ocena korisnika:  2 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

 

 

 

 ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА       10.01.у  10:00( у школи)

  1. Остовић Катарина
  2. Рајковић Биљана
  3. Васиљевић Мирјана
  4. Рожајац Азра
  5. Гојачанин Љиљана
  6. Чоланић Леонарда
  7. Љујић Маријана

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА       12.01.у  11:00( у школи)

  1. Дрењанин Јована
  2. Шушњар Николина
  3. Кахровић ајла
  4. Кнежевић Јована
  5. Јашић Никола
  6. Лончаревић Јана
  7. Хадровић Дијана

 

ПАТОЛОГИЈА           12.01.у  08:30( у школи)

1.Кучевић Шеила

2.Вујовић Филип

3.Васиљевић Мирјана

4.Пушоња Кристина

  1. Рајковић Биљана

6.Рајак Марија

  1. Вуковић Зорица
  2. Хадровић Дијана

 

ФАРМАКОЛОГИЈА     11.01.у  11:00( у школи) 

  1. Хурић Индира
  2. Гојачанин Љиљана
  3. Вујовић Филип
  4. Бујишић Слободан
  5. Мустајбеговић Дино
  6. Јашић Никола
  7. Миљковић Миленија
  8. Крсмановић Сандра

 

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ     10.01.у 10:15 (у школи)

1.Кучевић Шеила

  1. Рајковић Биљана
  2. Зрњевић Невена
  3. Јашић Никола
  4. Минић Маријана

 

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ      13.01. у 12:00 (у школи)

  1. Кучевић Шеила
  2. Шушњар Николина
  3. Јашић Никола
  4. Аљовић Асмир
  5. Хадровић Дијана

 

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ ФАРМАЦИЈЕ       12.01.  у 08:30 ( у школи)

1.Лекић Предраг

 

ГИНЕКОЛОГИЈАИ  АКУШЕРСТВО     11.01. у 13:00 (у школи)

1.Гојачанин  Љиљана

2.Мрдак Војимирка

3.Благојевић Невена

4.Мустајбеговић Дино

5.Тахировић Зерина

 

ГИНЕКОЛОГИЈАИ  АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ     практични  11.01. у 09:00 (у болници)

                                                                                       теорија11.01. у 13:00 (у школи)

  1. Николић Душан

 

 

АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ   практични  11.01. у 09:00 (уболници)

                                                                                     теорија11.01. у 13:00 (у школи)

1.Ћирковић Катарина

 

 

ФАРМАЦЕУТСКО ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ     17.01. у 16:00 (у школи)

1.Чоланић Леонарда

2.Остовић Катарина

 

ОРГАНИЗАЦИЈА ФАРМАЦЕУТСКЕ ДЕЛАТНОСТИ   17.01. у 16:00 (у школи)

1.Остовић Катарина

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА 4   17.01. у 16:00 (у школи)

1.Шапоњић Светлана

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ  4        17.01. у 16:00 (у школи)

1.Шапоњић Светлана

 

 

БОЛЕСТИ ЗУБА 2         12.01. у 08:30 (у школи)

1.Ђоковић Јасмина

  1. Тодоровић Невена
  2. Филиповић Анђела

 

СТОМАТОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ И ИНСТРУМЕНТИ         12.01. у 08:30 (у школи)

  1. Ђоковић Јасмина
  2. Тодоровић Невена

 

ПАРОДОНТОЛОГИЈА         12.01. у 08:30 (у школи)

1.Милорадовић Невена

  1. Филиповић Анђела
  2. Маслаковић Бранко
  3. Виши Сабина

 

ОРТОПЕДИЈА ВИЛИЦА         12.01. у 08:30 (у школи)

1.Филиповић Анђела

  1. Виши Сабина
  2. Милорадовић Невена
  3. Маслаковић Бранко

 

ОРАЛНА ХИРУРГИЈА     19.01. у 08:30 (у школи)

  1. Живановић Биљана
  2. Марковић Марија
  3. Здравковић Катарина
  4. Стојановић Маријана
  5. Урошевић Станислава
  6. Микарић Милош
  7. Милорадовић Невена
  8. Павловић Јелена
  9. Хаџић Иван
  10. Маслаковић Бранко
  11. Филиповић Анђела
  12. ВишиСабина

 

ПРВА ПОМОЋ          16.01. у 09:30 (у школи)

1.КнежевићДушица

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА            23.01. у 09:00 (у школи)

1.Шушњар Николина

 

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА               практични 10.01. у 09:00 (у болници)

                                                            теорија13.01. у 12:00 (у школи)

1.Лелек Марина

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1                   13.01. у 09:30 ( у школи)

1.Јашић Никола

  1. Хадровић Дијана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2                   13.01. у 09:30 ( у школи)

1.Кучевић Шеила

2.Вујовић Филип

  1. Васиљевић Мирјана
  2. Секулић Сања

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2                   16.01. у 09:45 ( у школи)

1.Благојевић Невена

  1. Николић Душан
  2. Рајак Марија
  3. Вуковић Зорица

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3 (поновом)           практични  16.01. у 07:00 ( у болници)

                                                                          теорија        16.01. у 11:00 ( у школи)

1.Бујишић Слободан

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4 (поновом)        практични  16.01. у 07:00 (у болници)

1.Хаџисалиховић Лариса                              теорија        16.01. у 11:00 ( у школи)

2.Јанковић Светлана

  1. Пујовић Славица
  2. Мехонић Харис

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 2(педијатријска сестра-техничар)        теорија 18.01. у 10:00 (у болници)

1.Ћирковић Катарина

 

ПЕДИЈАТРИЈА 4                                 18.01. у 15:00 (у школи)

1.Хаџисалиховић Лариса

2.Мехонић Харис

  1. Деспотовић Слађана

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4                 практични  18.01. у 09:00 (у болници)

                                                                    теорија       18.01. у 15:00 (у школи)

1.Шуман Ернеса

 

 

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3 (мед.сестра-васпитач)   практични  18.01. у 09:00 (у болници)

                                                                                                  теорија       18.01. у 10:00 (у болници)

1.Пјевић Ирена

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4 (мед.сестра-васпитач)   практични  18.01. у 09:00 (у болници)

                                                                                                  теорија       18.01. у 10:00 (у болници)

  1. Кнежевић Душица

 

 

ХИРУРГИЈА 3                          теорија     17.01. у 14:15 ( у школи)

1.Гојачанин Љиљана

2.Благојевић Невена

  1. Мустајбеговић Дино
  2. Тахировић Зерина

 

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ  3     практични  13.01. у 07:30 (у болници)

1.Чоловић Татјана                      теорија        17.01. у 14:15 ( у школи)

  1. Миљковић Миленија

 

 

ХИРУРГИЈАСА НЕГОМ 4            практични  13.01. у 07:30 (у болници)

1.Јевђовић Вукашин                       теорија        17.01. у 14:15 ( у школи)

 

 

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 3          23.01. у 17:15 ( у школи)

1.Гојачанин Љиљана

  1. Мустајбеговић Дино
  2. Тахировић Зерина

 

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА                   12.01. у 15:15 ( у школи)

1.Бујишић Слободан

  1. Мустајбеговић Дино
  2. Тахировић Зерина
  3. Крсмановић Сандра

 

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ       практични  11.01. у 08:00 (у болници)

                                                              теорија        12.01. у 15:15 ( у школи)          

1.Кнежевић Душица

 

 

 

 

НЕУРОЛОГИЈА              12.01. у 17:00  ( у школи)               

1.Хурић Индира

  1. Зрњевић Невена
  2. Келовић Марина
  3. Мустајбеговић Дино
  4. Тахировић Зерина
  5. Јанковић Светлана
  6. Бујишић Слободан

 

ПСИХИЈАТРИЈА            12.01. у 17:00  ( у школи)               

1.Хурић Индира

2.Панић Бранислава

  1. Деспотовић Слађана

 

НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3        практични      11.01. у 08:00 (у болници)

                                                                           теорија         12.01. у 17:00  ( у школи)

1.Чоловић Татјана

2.Шуман Ернеса

 

 

ПСИХОЛОГИЈА        17.01. у 13:30 ( у школи)

1.Рожајац Азра

  1. Ћирковић Катарина

 

ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА      17.01. у 13:30 ( у школи)

1.Кнежевић Душица

2.Дидановић Љубинка

  1. Пјевић Ирена

 

ПСИХОЛОГИЈА  И ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА        17.01. у 13:30 ( у школи)

1.Ћирковић Катарина

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА         10.01. у 13:30 ( у школи)

1.Лекић Предраг

  1. Васиљевић Мирјана
  2. Марић Милица
  3. Ђоковић Јасмина
  4. Тодоровић Невена
  5. Рајак Марија
  6. Вуковић Зорица
  7. Минић Маријана

 

ПРЕДШКОЛСКА ПЕДАГОГИЈА     11.01. у 09:00 ( у школи)

1.Марковић Жељка

 

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА     16.01. у 15:15 ( у школи)

1.Рожајац Азра

  1. Васиљевић Мирјана
  2. Марић Милица
  3. Ђоковић Јасмина
  4. Тодоровић Невена
  5. Мрдак Војимирка
  6. Шушњар Николина
  7. Зрњевић Невена
  8. Рајак Марија
  9. Вуковић Зорица
  10. Аљовић Асмир
  11. Хадровић Дијана

 

 

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА       12.01. у 13:30 ( у школи)

1.Гојачанин Љиљана

  1. Секулић Сања
  2. Пушоња Кристина
  3. Рајковић Биљана
  4. Аљовић Асмир
  5. Минић Маријана

 

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 4      10.01. у 11:30 ( у школи)

1.Кнежевић Душица

 

 

ЛИКОВНО      16.01. у 13:30 ( у школи)

1.Дрењанин Јована

 

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО   24.01. у 15:00 ( у школи)

  1. Живановић Биљана
  2. Марковић Марија
  3. Здравковић Катарина
  4. Стојановић Маријана
  5. Урошевић Станислава
  6. Микарић Милош
  7. Милорадовић Невена
  8. Павловић Јелена
  9. Маслаковић Бранко
  10. Филиповић Анђела
  11. Виши Сабина
  12. Деспотовић Слађана

 

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК         писмени   16.01. у 12:45 ( у школи)

                                           теорија     18.01. у 11:00 ( у школи)

1.Посркача Ивана

 

 

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА  17.01. у 11:00 ( у школи)

1.Кнежевић Јована

 

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ      16.01. у 13:30 ( у школи)

1.Пјевић Ирена

 

 

 

 

 

VODIČ KROZ ŠKOLU