Dan sećanja na profesorku filosofije Natašu Lazović

У четвртак 15.6.2017. у Медицинској школи је обележен дан сећања на професорку философије Наташу Лазовић. "Философски четвртак" је и ове године окупио Наташину породицу, њене колеге и бивше ученике, али и садашње ученике Медицинске школе. У програму су учествовали прваци и Катарина Глигоријевић, бивша ученица Медицинске школе, која је говорила о часовима професорке Наташе. Прваци су припремили изложбу фотографија које су настале у тренуцима прелиставања Наташиних белешки. Емотивном музиком и песмом присутне је забавила ученица другог разреда Ужичке гимназије Анастасја Станишић.