Nagrađeni učenici likovne sekcije

На Градском ликовном конкурсу „Поглед поред себе“ у организацији Удружења мултипле склерозе Златиборског округа Ужица, чланови ликовне секције истакли су се трудом, залагањем и пре свега талентом. Ни успех није изостао.

Мина Бајић   ученица I5 одељења освојила је треће место, у конкуренцији средњих школа.

Успешна је била и Јована Максимовић из истог одељења која је добила похвалу.

Прикладне награде су уручене на летњој сцени Градског културног центра  у Ужицу, 31. маја 2017. године у 13 часова, поводом  обележавања Светског дана мултипле склерозе.

Руководилац секције: проф. Драган Вићентић