Akcija dobrovoljnog davanja krvi

Акција добровољног давања крви у нашој школи

05.10.2017.године у просторијама Медицинске школe, a у сарадњи са Трансфузијом крви Опште болнице Ужице, одржана је традиционална акција добровољног давања крви. Учешће у овој акцији су узели пунолетни ученици наше школе, њих 31. Поред њих, своју хуманост на овај начин су показале и две бивше ученице као и један помоћни радник Школе.

Ова хуманитарна акција је већ традиционална у нашој школи и спроводи се два пута у току школске године , а захваљујући већ познатој хуманости коју имају наши ученици Служба трансфузије може озбиљно да рачуна на залихе крви које прикупи  овим акцијама.