Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Novembarski ispitni rok školske 2017/2018. godine

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА    теорија  07.11. у 12:00ч (у школи)

1.Марковић Жељка

  1. Васиљевић Мирјана

3.Кучевић Шеила

4.Вранић Славица

5.Мосуровић Јована

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА    теорија 08.11. у 10:15ч (у школи)

1.Ковачевић Марија

2.Халиловић Алдина

3.Ерак Ирма

4.Радојичић Радина

5.Вуковић Зорица

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ        теорија 16.11. у 13:30 ч(у школи)

1.Марковић Жељка

2.Васиљевић Мирјана

3.Аљовић Асмир

4.Љујић Маријана

5.Рожајац Азра

6.Друловић Олгица

  1. Минић Марјана

8.Благојевић Милица

 

ФАРМАКОЛОГИЈА      теорија 21.11. у 11:30ч (у школи)

1.Пауновић Милица

2.Бујишић Слободан

  1. Кучевић Шеила

4.Прото-Депта Жана

  1. Вујовић Филип

6.Рожајац Азра

7.Друловић Олгица

  1. Рајак Марија

9.Баришић Николић Данијела

 

 

ПАТОЛОГИЈА      теорија  07.11. у 12:00ч(у школи)

1.Вујовић Филип

2.Друловић Олгица

 

ПАТОФИЗИОЛОГИЈА             теорија  08.11. у 10:15ч (у школи)

1.Арсовић Младен

2.Љујић Маријана

  1. Јанковић Милица

 

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ        теорија 15.11. у 12:45 ч(у школи)

1.Радељић Јелена

2.Миловић Мирјана

3.Ковачевић Марија

4.Грујовић Рада

  1. Шушњар Николина

6.Халиловић Алдина

  1. Лакетић Невена

8.Крстић Снежана

9.Радојичић Радина

 

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА            практични   03.11. у 10:00ч( у школи)  

1.Лелек Марина                                           теорија  07.11. у 12:00ч (у школи)

                       

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА             практични и  теорија

 1.Никитовић Љубица                                                   15.11. у 14:00ч(у школи)

2.Симић Андријана

  1. Николић Ана

4.Ерак Ирма

5.Николић Бојана

                                                                                          

МАСАЖА                            практични и   теорија  20.11. у 10:00ч(у школи)

1.Никитовић Љубица

  1. Шушњар Николина

 

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА        теорија  21.11. у 11:00ч(у школи)

1.Љујић Маријана

  1. Јанковић Милица

3.Крстић Снежана

4.Орашанин Андријана

5.Арсовић Младен

 

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА      теорија  13.11. у 11:30ч(у школи)

1.Кучевић Шеила

2.Минић Марјана

  1. Рајак Марија

4.Миљковић Миленија

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА     теорија  16.11. у 12:30ч(у школи)

1.Пауновић Милица

2.Прото-Депта Жана

3.Љујић Маријана

4.Минић Марјана

5.Вуковић Зорица

6.Баришић Николић Данијела

 

 

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА      теорија  15.11. у 14:30ч(у школи)

1.Пауновић Милица

2.Аљовић Асмир

3.Радељић Јелена

4.Прото-Депта Жана

 5.Арсовић Младен

6.Ћирјанић Славица

7.Кахровић Ајла

  1. Лакетић Невена

9.Крстић Снежана

10.Орашанин Андријана

11.Јанковић Милица

12.Баришић Николић Данијела

 

ПРВА ПОМОЋ       практични и  теорија  13.11. у 09:30ч(у школи)

1.Симић Андријана

  1. Николић Ана
  2. Ерак Ирма
  3. Николић Бојана

5.Никитовић Љубица

6.Рогић Јелена

7.Марковић Жељка

 

ПРВА ПОМОЋ       практични и  теорија  15.11. у 10:00ч(у школи)

1.Ћирјанић Славица

2.Оташевић Јелена

3.Станић Вера

4.Ковачевић Марија

5.Халиловић Алдина

6.Кахровић Ајла

7.Радојичић Радина

 

ПРВА ПОМОЋ       практични и  теорија  15.11. у 10:00ч(у школи)

1.Радељић Јелена

  1. Лакетић Невена

3.Крстић Снежана

4.Вранић Славица

5.Обућина Славица

6.Ђоковић Јасмина

7.Орашанин Андријана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1   практични и  теорија  17.11. у 08:30ч(у школи)

1.Ћирјанић Славица

2.Ковачевић Марија

3.Халиловић Алдина

4.Радојичић Радина

 

 

 

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2      практични и  теорија  16.11. у 11:30ч(у школи)

1.Вуковић Зорица

  1. Рајак Марија

3.Аљовић Асмир

  1. Бошковић Анђела

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3          практични  16.11. у 07:30ч(у болници)

1.Васиљевић Мирјана          теорија   16.11. у 13:00ч(у школи)

2.Вујовић Филип

3.Матовић Софија

4.Секулић Сања

5.Мрдак Војимирка

6.Крсмановић Сандра

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4          практични  21.11. у 07:30ч(у болници)

1.Недић Радава                       теорија     21.11. у 10:30ч(у школи)

2.Вујовић Филип

3.Секулић Сања

4.Рајковић Биљана

  1. Мустајбеговић Дино

6.Крсмановић Сандра

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4(по старом)      теорија     21.11. у 10:30ч(у школи)

1.Миљковић Миленија

         

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 1   практични и  теорија  16.11. у 11:30ч(у школи)

1.Миловић Мирјана

2.Грујовић Рада

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ 1 (пед. сестра)    практични и  теорија  16.11. у 11:30ч(у школи)

1.Рогић Јелена

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ 4 (пед. сестра)  практични и  теорија  13.11. у 07:30ч(у болници)

1.Ћирковић Катарина

 

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ 4 (пед. сестра)       практични 16.11. у 08:00ч(у болници)

1.Ћирковић Катарина                                                  теорија 23.11. у 15:00ч(у школи)

 

ДЕЧЈА НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4 (пед. сестра)           практични

 1.Ћирковић Катарина                                                                      16.11. у 08:00ч(у болници)

                                                                                                              теорија 20.11. у 12:00ч(у школи)

 

 НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3       практични  15.11. у 07:00ч (у болници)

 1.Миљковић Миленија                             теорија  16.11. у 14:30ч(у школи)

                                                                                           

НЕУРОЛОГИЈА      теорија  16.11. у 14:30ч(у школи)

  1. Вујовић Филип

2.Рајковић Биљана

3.Кахровић Мајла

 

ПСИХИЈАТРИЈА         теорија  14.11. у 12:00ч(у школи)

1.Матовић Софија

2.Недић Радава

  1. Вујовић Филип

4.Рајковић Биљана

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3 (пед. сестра)        практични   06.11. у 07:30ч(у болници)

1.Ћирковић Катарина                                             теорија  06.11. у 08:30ч(у болници)

        

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4 (пед. сестра)     практични   13.11. у 07:30ч(у болници)

1.Ћирковић Катарина                                        теорија  13.11. у 08:30ч(у болници)

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 4 (мед. сестра-техничар)   практични  15.11. у 07:00ч (у болници)

1.Николић Душан                                                                   теорија 20.11. у 12:00ч(у школи)

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА 4            теорија 20.11. у 12:00ч(у школи)

  1. Вујовић Филип

2.Рајковић Биљана

  1. Хурић Индира

 

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА              теорија 15.11. у 15:15ч(у школи)

1.Васиљевић Мирјана

  1. Вујовић Филип

3.Рајковић Биљана

  1. Хурић Индира

5.Кахровић Мајла

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ 3        практични  15.11. у 07:00ч (у болници)

1.Чоловић Татјана                                 теорија 15.11. у 15:15ч(у школи)

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА СА НЕГОМ 3      практични  15.11. у 07:00ч (у болници)

1.Чоловић Татјана                                      теорија  16.11. у 13:30ч(у школи)

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 3   теорија  16.11. у 13:30ч(у школи)

1.Рожајац Азра 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 4   теорија  16.11. у 13:30ч(у школи)

1.Матовић Софија

2.Вујовић Филип

 

ХИРУРГИЈА 3          теорија  20.11. у 13:30ч(у школи)

1.Кахровић Мајла

 

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ 3      практични  15.11. у 07:00ч (у болници)   

1.Миљковић Миленија    теорија  20.11. у 13:30ч(у школи)

 

ХИРУРГИЈА 4             теорија  20.11. у 13:30ч(у школи)

1.Матовић Софија

 2.Вујовић Филип

3.Рајковић Биљана

  1. Хурић Индира

5.Мрдак Војимирка

 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО        теорија 15.11. у 15:15ч(у школи)

  1. Васиљевић Мирјана

2.Рожајац Азра

 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО СА НЕГОМ (мед. сестра-техничар)

1.Николић Душан                                                                 практични  15.11. у 07:00ч (у болници)   

                                                                                                  теорија 15.11. у 15:15ч(у школи)

 

ФАРМАЦЕУТСКО ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ И ПОСТУПЦИ 1   практични и теорија

1.Радељић Јелена                                                                              08.11. у 13:30ч(у школи)

2.Арсовић Младен

  1. Лакетић Невена
  2. Јанковић Милица

5.Крстић Снежана

6.Орашанин Андријана

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 2   практични и теорија 08.11. у 13:30ч(у школи)

1.Арсовић Младен

  1. Јанковић Милица

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА 3     практични и теорија  08.11. у 13:30ч(у школи)

1.Љујић Маријана

 

МОРФОЛОГИЈА ЗУБА             практични 20.11. у 08:30ч(у школи)

1.Вранић Славица                   теорија    20.11. у 11:00ч( у школи)

2.Обућина Славица

 

 

 СТОМАТОЛОШКА ПРОТЕТИКА     практични и  теорија 24.11. у 09:30ч(у школи)

1.Ранђеловић Анђелија

 

БИОЛОГИЈА                   теорија    20.11. у 13:00ч( у школи)

1.Бошковић Анђела

2.Кахровић Мајла(изборни предмет)

 

ФИЗИКА 1         теорија    15.11. у 12:00ч( у школи)

1.Јокић Раде

2.Ранитовић Валентина

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА     теорија 14.11. у 13:30ч(у школи)

1.Јокић Раде

 

 

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ   теорија 14.11. у 13:30ч(у школи)

1.Јокић Раде

2.Ранитовић Валентина

 

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ  3        теорија 03.11. у 14:00ч(у школи)

1.Марковић Жељка

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК            писмени 06.11. у 10:00ч(у школи,кабинет 66)

1.Посркача Ивана            теорија 08:11. у  09:15ч(у школи)

  1. Рожајац Азра

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО  практични и теорија 17.11. у 13:30ч(у школи)

1.Панић Бранислава

VODIČ KROZ ŠKOLU