Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Januarski ispitni rok školske 2017/2018. godine

 

ПРВИ РАЗРЕД

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

1.Лакетић Невена

2.Кахровић Мајла

3.Николић Ана

  1. Халиловић Алдина

5.Радојичић Радина

6.Радељић Јелена

  1. Аљовић Асмир

8.Ћирјанић Славица

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

1.Лакетић Невена

2.Крстић Снежана

3.Николић Ана

4.Ерак Ирма

5.Цицовић Јелена

6.Друловић Олгица

  1. Јокић Раде
  2. Никитовић Љубица

9.Шушњар Николина

10.Марковић Жељка

  1. Радељић Јелена

12.Кахровић Ајла

13.Ћирјанић Славица

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1

1.Шапоњић Анђела

  1. Цицовић Јелена

3.Халиловић Алдина

  1. Миловић Мирјана

5.Кахровић Ајла

  1. Ћирјанић Славица

 

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА

1.Никитовић Љубица

 

ПРВА ПОМОЋ

1.Никитовић Љубица

 

ФИЗИКА

1.Субашић Никола

 

ХЕМИЈА1

1.Јокић Раде

 

ДРУГИ РАЗРЕД

ПАТОЛОГИЈА

1.Орашанин Андријана

2.Халиловић Алдина

3.Мосуровић Јована

4.Ранђеловић Анђелија

 

ПАТОФИЗИОЛОГИЈА

1.Љујић Маријана

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ

1.Љујић Маријана

2.Вранић Славица

  1. Марковић Жељка

 

ФАРМАКОЛОГИЈА

1.Касум Јелена

  1. Вујовић Филип

 

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

1.Љујић Маријана

2.Арсовић Младен

 

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА

1.Субашић Никола

2.Халиловић Алдина

3.Плескоњић Тамара

  1. Аљовић Асмир

 

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

1.Лакетић Невена

2.Ерак Ирма

  1. Вранић Славица

4.Цицовић Јелена

  1. Радељић Јелена

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА

1.Љујић Маријана

2.Орашанин Андријана

 

МАСАЖА

1.Ерак Ирма

2.Ана Николић

3.Никитовић Љубица

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА

1.Орашанин Андријана

2.Арсовић Младен

3.Крстић Снежана

  1. Мосуровић Јована

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ

 1.Орашанин Андријана

2.Арсовић Младен

3.Крстић Снежана

  1. Лакетић Невена

5.Радељић Јелена

 

ОРГАНИЗАЦИЈА ФАРМАЦЕУТСКЕ ДЕЛАТНОСТИ

1.Орашанин Андријана

2.Арсовић Младен

3.Радељић Јелена

 

 

ТЕХНОЛОГИЈА ЗУБОТЕХНИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА

1.Обућина Славица

2.Вранић Славица

 

ФИКСНА ПРОТЕТИКА

1.Обућина Славица

2.Вранић Славица

 

ХЕМИЈА 2

1.Јокић Раде

 

ИСТОРИЈА

1.Бошковић Анђела

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

1.Благојевић Милица

2.Друловић Олгица

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА

1.Љујић Маријана

 

БОЛЕСТИ ЗУБА

1.Ранђеловић Анђелија

 

ПРЕВЕНТИВНА СТОМАТОЛОГИЈА

1.Ранђеловић Анђелија

 

ТОТАЛНА ПРОТЕЗА

1.Обућина Славица

2.Вранић Славица

 

НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3

1.Миљковић Миленија

 

НЕУРОЛОГИЈА

1.Прото-Депта Жана

2.Рајковић Филип

3.Гордић Тамара

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ 3

1.Чоловић Татјана

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА

1.Вујовић Филип

 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО

1.Прото-Депта Жана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3

1.Прото-Депта Жана

 

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ 3

1.Миљковић Миленија

 

ХИРУРГИЈА 3

1.Плескоњић Тамара

2.Пауновић Милица

3.Николић Баришић Данијела

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 3

1.Пауновић Милица

2.Николић Баришић Данијела

3.Аљовић Асмир

 

ПЕДИЈАТРИЈА

1.Мрдак Војимирка

2.Вујовић Филип

 

ПСИХИЈАТРИЈА

1.Рајковић Биљана

2.Панић Бранислава

3.Вујовић Филип

 

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ 3

1.Марковић Жељка

 

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ 3

1.Марковић Жељка

 

БИОЛОГИЈА(одабране теме)

1.Кахровић Мајла

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4

1.Вујовић Филип

2.Мрдак Војимирка

 

ХИРУРГИЈА 4

1.Рајковић Биљана

2.Вујовић Филип

 

ИНТЕРНА МАДИЦИНА СА НЕГОМ 4

1.Чоловић Татјана

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 4

1.Вујовић Филип

 

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА

1.Лелек Марина

 

ФАРМАКОЛОГИЈА И ФАРМАКОТЕРАПИЈА 4

1.Долићанин Сумеја

 

ХЕМИЈА БИОМОЛЕКУЛА(изборни предмет)

1.Долићанин Сумеја

 

ФИЗИКА

1.Касум Јелена

 

МАТЕМАТИКА

1.Касум Јелена

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

1.Касум Јелена

2.Долићанин Сумеја

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 4

1.Касум Јелена

2.Долићанин Сумеја

 

ФИЛОЗОФИЈА

1.Касум Јелена

 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

1.Касум Јелена

 

ВЕРСКА НАСТАВА

1.Касум Јелена

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

1.Долићанин Сумеја

 

 

МАТУРА

СТАРИ ПРОГРАМ

1.Николић Душан

2.Касум Јелена

  1. Лелек Марина

НОВИ ПРОГРАМ

1.Недић Радава

2.Вујовић Филип

3.Рајковић Биљана

4.Тодоровић Невена

5.Ђоковић Јасмина

 

 

 

 

 

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja