Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Raspored vežbi za prekvalifikante ,februar, mart školske 2017/2018. godine

 

ПРВА ПОМОЋ (у школи)

07.03. у 11:00ч  Биљана Стефановић

08.03. у 11:00ч  Иван Мамић      

09.03. у 10:30ч Јелена Мандић

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1(у школи)

26.02. у 10:30ч  Јелена Шојић

27.02. у 13:00ч  Драгана Церовић   

28.02. у 09:30ч  Биљана Тодоровић

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2(у школи)

01.03. у 11:00ч  Биљана Тодоровић

02.03. у 13:45ч  Надежда Томановић           

06.03. у 07:30ч  Коса Ускоковић (мед.сес.-техничар)   

06.03. у 12:00ч  Биљана Костић(мед. сес.-васпитач)

09.03. у 15:00ч  Јелена Јанковић

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4 (у болници)                                                                 

 

ИНТЕРНА                    12. 03. у 08:45ч  Коса Ускоковић    

                                     13.03. у 07:30ч  Марија Кнежевић  

                                     14.03. у 09:30ч   Надежда Томановић           

                                     15.03. у 07:30ч  Марија Кнежевић  

 

ХИРУРГИЈА                16.03. у 10:00ч  Биљана Стефановић

                                     19.03. у 09:30ч  Славица Буквић    

                                     20.03. у 10:00ч  Јелена Мандић

                                     21.03. у 12:00ч  Иван Мамић      

 

   УРГЕНТНА СТ.         22.03. у 12:30ч  Драгана Церовић   

                                     23.03. у 07:00ч  Јелена Шојић

 

ПСИХИЈАТРИЈА         26.03. у 09:15ч  Јелена Јанковић

                                     27.03. у 09:30ч  Биљана Јокић

 

 ПЕДИЈАТРИЈА          28.03. у 10:30ч  Бранка Љубинац

                                     29.03. у 12:00ч  Милена Ковачевић

                                     30.03. у 07:30ч  Јелена Шојић

 

 

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ (у болници)                                                                 

26.02. у 10:30ч  Милена Ковачевић

27.02. у 11:30ч  Ирена Петронијевић

28.02. у 10:30ч  Бранка Љубинац

 

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ (вртић „Невен“)                                                                 

19.03. у 07:30ч Марија Николић

20.03. у 09:00ч  Биљана Јокић

21.03. у 07:30ч  Марија Николић

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ (у болници)

 15.03. у 12:30ч   Драгана Церовић   

 16.03. у 11:00ч    Славица Буквић  

                                                      

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ(у болници)                                                                 

  1. 03. у 10:00ч Ирена Петронијевић

 13.03. у 10:00ч  Биљана Костић

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО(у школи)

(фармацеутски техничар и физиотерапеутски техничар)

06.03. у 14:00ч   Биљана Николић

13.03. у 14:00ч  Биљана Николић

20.03. у 14:00ч  Биљана Николић

 

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО(у школи)

(медицинска сестра-техничар и стоматолошки техничар)

28.02. у 13:30ч  Јелена Каљевић

07.03. у 13:30ч  Јелена Каљевић

14.03. у 13:30ч   Јелена Каљевић

 

КОЗМЕТОЛОГИЈА(у школи)

21.02. у 13:00ч  Јелена Васиљевић

(остали термини вежби по договору са професорком)

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА (у школи)

05.03. у 12:00ч  Христина Ђенић

(остали термини вежби по договору са професорком)

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА(у школи)

19.03. у 13:45  Јелена Вучковић

(остали термини вежби по договору са професорком)

ФИЗИКАЛАНА ТЕРАПИЈА

19.02. у 11:00ч  (у школи)    Светлана Даниловић

20.02. у 10:30ч (у болници)  Светлана Даниловић                                                            

21.02. у 10:00ч  (у школи)  Светлана Даниловић

 

МАСАЖА

22.02. у 12:00ч  (у школи)   Катарина Теофиловић -Ивановић

23.02. у 08:00ч(у школи)   Катарина Теофиловић -Ивановић

 

КИНЕЗИОЛОГИЈА

26.02. у 14:00ч  (у школи)  Бојана Кнежевић

27.02. у 14:00ч  (у школи)  Бојана Кнежевић

28.02. у 14:00ч  (у школи)  Бојана Кнежевић

 

 

 

 

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja