Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА       теорија  11.04. у 13:30ч(у школи)

1.Никитовић Љубица

2.Шушњар Николина

3.Марковић Жељка

4.Минић Марјана

5.Друловић Олгица

6.Кахровић Ајла

7.Вуковић Зорица

8.Радељић Јелена

9.Ћирјанић Славица

10.Газдић Марина

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА       теорија  12.04. у 12:00ч(у школи)

1.Јокић Раде

2.Николић Бојана

3.Николић Ана

4.Кучевић Шеила

5.Kовачевић Марија

6.Драговић Јелена

7.Ранитовић Валентина

8.Рајак Марија

9.Ерак Ирма

 

ПРВА ПОМОЋ                            практични и теорија  11.04. у 11:00ч(у школи)

1.Радисављевић Љубица

2.Шапоњић Анђела

3.Цицовић Јелена

4.Драговић Јелена

  1. Даниловић Светлана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1              практични  и теорија 16.04. у 10:30ч  (у школи)

1.Kовачевић Марија                

2.Ранитовић Валентина

3.Газдић Марина

4.Боровић Кристина

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА      практични и теорија  11.04. у 11:30ч(у школи)

1.Драговић Јелена

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК                      практични  11.04. у 13:35ч  кабинет 57(у школи)

1.Аљовић Асмир                       теорија         13.04 у 12:00ч   (у школи)

2.Халиловић Алдина

3.Марковић Жељка

  1. Радељић Јелена
  2. Лакетић Невена
  3. Kовачевић Марија

7.Драговић Јелена

8.Ранитовић Валентина

9.Ћуковић Јовица

 

ФАРМАЦЕУТСКО ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ И ПОСТУПЦИ         практични и теорија 

1.Радисављевић Љубица                                                                            12.04. у 11:10ч (у школи)

 

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ           теорија      18.04 у 13:30ч   (у школи)

1.Субашић Никола

2.Кахровић Ајла

3.Ћирјанић Славица

4.Јокић Раде

5.Драговић Јелена

 

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА      теорија      18.04 у 11:00ч   (у школи)

  1. Радисављевић Љубица

2.Радојичић Радина

3.Цицовић Јелена

4.Драговић Јелена

5.Боровић Кристина

6.Јевтић Сузана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2              практични и теорија  12.04. у 10:15ч  (у школи)

1.Радојичић Радина

2.Цицовић Јелена

3.Кахровић Ајла

4.Ћирјанић Славица

  1. Боровић Кристина

ПАТОЛОГИЈА              теорија  18.04. у 13:30ч  (у школи)

1.Халиловић Алдина

2.Цицовић Јелена

3.Драговић Јелена

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ      теорија  12.04. у 13:30ч  (у школи)

1.Марковић Жељка

2.Крстић Снежана

3.Цицовић Јелена

4.Драговић Јелена

  1. Даниловић Светлана

 

ПАТОФИЗИОЛОГИЈА       теорија  18.04. у 13:30ч  (у школи)

1.Мосуровић Јована

2.Крстић Снежана

 

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА       теорија  19.04. у 12:45ч  (у школи)

1.Љујић Маријана

2.Ћирјанић Славица

3.Цицовић Јелена

4.Драговић Јелена

5.Радојичић Радина

6.Јанковић Милица

7.Боровић Кристина

 

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА      теорија  16.04. у 13:00ч  (у школи)

1.Љујић Маријана

2.Халиловић Алдина

3.Кахровић Ајла

4.Крстић Снежана

5.Кучевић Шеила

6.Цицовић Јелена

7.Луковић Милош

 

ФИЛОЗОФИЈА      теорија      18.04 у 11:00ч   (у школи)

1.Касум Јелена

  1. Луковић Милош

ФАРМАКОЛОГИЈА      теорија      17.04 у 11:30ч   (у школи)

1.Касум Јелена

2.Кахровић Ајла

3.Цицовић Јелена

4.Драговић Јелена

5.Ћирјанић Славица

6.Боровић Кристина

 

ФИЗИКА 2            теорија      25.04 у 12:00ч   (у школи)

1.Јокић Раде

2.Бошковић Анђела

 

ФАРМАЦЕУТСКА  ТЕХНОЛОГИЈА 2      практични и теорија  12.04. у 11:10ч(у школи)

1.Радељић Јелена

2.Арсовић Младен

 

ОРГАНИЗАЦИЈА ФАРМАЦЕУТСКЕ ДЕЛАТНОСТИ                              практични и теорија 

1.Радељић Јелена                                                                                    12.04. у 11:10ч(у школи)

2.Арсовић Младен

3.Крстић Снежана

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 2          практични и теорија 

1.Мосуровић Јована                                                     12.04. у 11:10ч(у школи)

2.Јанковић Милица

3.Радељић Јелена

4.Арсовић Младен

 

МАСАЖА 1           практични  и теорија 16.04. у 09:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена

 

КИНЕЗИОЛОГИЈА  1          практични 16.04. у 09:30ч(у школи)

1.Драговић Јелена             теорија  17.04. у 11:30ч     (у школи)

 

КИНЕЗИТЕРАПИЈА           практични 17.04. у 08:00ч (у болници)

  1. Луковић Милош теорија 18.04. у 12:45ч     (у школи)

 

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА          практични 17.04. у 08:00ч (у болници)

  1. Луковић Милош теорија 18.04. у 12:45ч     (у школи)

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА         практични 17.04. у 08:00ч (у болници)

  1. Луковић Милош теорија 18.04. у 13:30ч     (у школи)

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3              практични 13.04. у 07:00ч (у болници)

1.Крсманоић Сандра                теорија       13.04. у 13:15ч   кабинет 47  (у школи)  

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4             практични 13.04. у 07:00ч (у болници)

1.Кахровић Мајла                      теорија       13.04. у 13:15   кабинет 47  (у школи)  

2.Мрдак Војимирка

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ   3    практични  11.04. у 09:00ч

1.Чоловић Татјана                           теорија 11.04. у 15:15ч   (у школи)

 

ИНФЕКТОЛОГИЈА       теорија  11.04. у 15:15ч  (у школи)

1.Вујовић Филип

 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО   теорија 16.04. у 13:00ч(у школи)

1.Аљовић Асмир

2.Баришић Николић  Данијела

3.Пауновић Милица

4.Плескоњић Тамара

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 3    теорија  12.04. у 13:30ч  (у школи)

1.Плескоњић Тамара

 

ХИРУРГИЈА 3      теорија 16.04. у 13:30ч(у школи)

1.Плескоњић Тамара

 

ХИРУРГИЈА  СА НЕГОМ 3      практични  12.04. у 09:00ч

1.Чоловић Татјана                  теорија 16.04. у 13:30ч(у школи)

2.Миљковић Миленија

 

НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 3                  практични 11.04. у 09:00ч (у болници)

1.Чоловић Татјана                                                  теорија 19.04. у 14:30ч(у школи)

2.Миљковић Миленија

 

НЕУРОЛОГИЈА                 теорија 19.04. у 14:30ч(у школи)

1.Аљовић Асмир

2.Баришић Николић  Данијела

3.Пауновић Милица

  1. Вујовић Филип

5.Плескоњић Тамара

6.Панић Бранислава

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА 3    практични и теорија 13.04. у 13:30ч (у школи)

1.Јанковић Милица

2.Орашанин Андријана

3.Крстић Снежана

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 3                практични и теорија

1.Јанковић Милица                                                           17.04. у 16:30ч (у школи)

2.Орашанин Андријана

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА  АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА 3               практични и теорија

1.Љујић Марија                                                                                     17.04. у 16:30ч (у школи)   

2.Јанковић Милица

3.Орашанин Андријана

4.Крстић Снежана

 

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ ФАРМАЦИЈЕ               теорија 18.04. у 12:00ч(у школи)

1.Љујић Марија

2.Јанковић Милица

 

ТОКСИКОЛОГИЈА 3     теорија 17.04. у 14:30ч(у школи)

1.Јанковић Милица

 

ТЕХНОЛОГИЈА ЗУБОТЕХНИЧКОГ МАТЕРИЈАЛА         теорија 23.04. у 11:15ч

1.Вранић Славица

 

ТОТАЛНА ПРОТЕЗА                практични  25.04. у 08:00ч

1.Вранић Славица                   теорија   25.04. у 11:45ч

2.Обућина Славица

 

ДЕЧЈА СТОМАТОЛОГИЈА  практични и теорија   16.04. у 11:00ч

1.Хаџић Иван

 

ПАРОДОНТОЛОГИЈА И ОРАЛНА МЕДИЦИНА  практични и теорија   16.04. у 11:00ч

1.Хаџић Иван

 

ОРАЛНА ХИРУРГИЈА   практични и теорија   23.04. у 11:15ч

1.Хаџић Иван

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4           практични 17.04. у 07:30ч (у болници)

1.Вујовић Филип                      теорија       17.04. у 10:30ч   (у школи)  

2.Гордић Тамара

3.Крсмановић Сандра

                                             

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 4        теорија 12.04. у 13:30ч(у школи)

1.Вујовић Филип

2.Аљовић Асмир

 

ХИРУРГИЈА 4        теорија 16.04. у 13:30ч(у школи)

1.Кахровић Мајла

2.Вујовић Филип

 

ПЕДИЈАТРИЈА       теорија 16.04. у 11:00ч(у школи)

1.Кахровић Мајла

2.Вујовић Филип

3.Гордић Тамара

 

ПСИХИЈАТРИЈА       теорија 17.04. у 12:30ч(у школи)

1.Мрдак Војимирка

2.Рајковић Биљана

3.Кахровић Мајла

4.Вујовић Филип

5.Гордић Тамара

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА 4           практични и теорија  12.04. у 11:10ч

1.Ђокић Марија

 

МЕДИЦИНСКА ГЕОГРАФИЈА     теорија 23.04. у 14:30ч(у школи)

1.Кахровић Мајла

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ    20.04. у 14:00ч(у школи)

  1. Луковић Милош

 

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ 3      теорија 20.04. у 14:00ч(у школи)

1.Марковић Жељка

 

БИОЛОГИЈА        теорија 23.04. у 13:00ч(у школи)

1.Субашић Никола

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА     теорија 23.04. у 14:30ч(у школи)

1.Субашић Никола

 

ИСХРАНА    теорија 18.04. у 13:30ч(у школи)

1.Орашанин Андријана

 

ФИЗИКА 4    теорија 18.04. у 12:00ч(у школи)

1.Касум Јелена

2.Луковић Милош

 

 

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja