Školsko takmičenje iz Prve pomoći 2017/2018. godine

Школско такмичење из Прве помоћи одржано је 13.марта 2018.године. На такмичењу је учествовало 6 екипа. Једну екипу су чинили ученици првих разреда,три  екипе ученици других разреда,једну екипу ученици трећих разреда и екипа подмлатка  Црвеног крста. Судије су били чланови Црвеног крста и наставници Прве помоћи наше школе. На такмичењу је било 3 радна полигона и 3 рекреатвина полигона. Победничка екипа је екипа Црвеног крста. На Републичко такмичење Медицинских школа у пружању Прве помоћи пласирала се екипа ученика трећих разреда.

Организатори такмичења били су наставници Прве помоћи: Бранка Љубинац,Биљана Стефановић,Јелена Мандић,Биљана Тодоровић ,Славица Буквић и Јелена Шојић.