Školsko takmičenje iz zdravstvene nege 2017/2018. godine

Дана 05.03.2018.године у просторијама Медицинске школе Ужице  одржано је школско такмичење из Здравствене неге. Учествовали су ученици трећег разреда, чланови секције, смера медицинска сестра- техничар, гинеколошко- акушерска сестра и медицинска сестра- васпитач.

Такмичење се састојало из теоријског и практичног дела. Укупно је учествовало 20 ученика.

Након завешеног теоријског и практичног дела уследила је анализа и дискусија резултата и на основу тога изабрани су ученици који ће представљати нашу школу на Републичком такмичењу, а то су:

1.Јелисијевић Анђела  III-1                                        Руководиоци секције: Милена Ковачевић, Коса Ускоковић и Надежда Томановић

1. Гајић Виолета III-1

3.Симић Ана  III-1