Republičko takmičenje iz zdravstvene nege

Традиционално већ шести пут за редом одржава се Републичко такмичење из здравствене неге. Ове године такмичење је одржано 20. и 21. априла у медицинској школи „7.април” у Новом Саду.

Учешће на такмичењу узело је 27 екипа, представника медицинских школа Србије. Нашу школу представљале су ученице трећег разреда Симић Ана, Јелисијевић Анђела и Гајић Виолета. Са поносом истичемо да су наставници и ученици уложили много труда и рада како би учешће на Републичком такмичењу било успешно. Наставници који су спремали ученице за такмичење задовољни су начином на који су ђаци представљали нашу школу.Сталну подршку добијали су од Директорке школе, шефа стручног већа здравствене неге, као и свих наставника здравствене неге из школе.

Организатори такмичења учинили су све како би ово веома захтевно такмичење прошло у најбољем реду и оставило лепа сећања-

У нади да ће бити још оваквих такмичења, наставници континуирано раде са ученицима како би резултати остали добри.