Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Avgustovski isitni rok za lica na prekvalifikacijama , školska 2017/2018. godina

 

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

 1.Николић Ана  

2.Драговић Јелена

3.Субашић Никола

4.Јокић Раде

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА 

1.Николић Бојана

2.Радисављевић Љубица

3.Шушњар Николина

4.Никитовић Љубица

5.Субашић Никола

6.Друловић Олгица

 

ПРВА ПОМОЋ

  1. Никитовић Љубица

2.Шапоњић Анђела

 

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

1.Ерак Ирма

2.Николић Ана 

 

ФАРМАКОЛОГИЈА

1.Рајак Марија

2.Лучић Ивана

3.Ерак Ирма

4.Халиловић Алдина

 

ФАРМАКОЛОГИЈА И ФАРМАКОТЕРАПИЈА

1.Радељић Јелена

2.Крстић Снежана

 

ПАТОЛОГИЈА 

1.Николић Ана  

2.Драговић Јелена

3.Халиловић Алдина

4.Кахровић Ајла

5.Ерак Ирма

6.Рајак Марија

7.Друловић Олгица

8.Лучић Ивана

 

ПАТОФИЗИОЛОГИЈА

1.Лакетић Невена

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ

1.Јокић Раде

2.Лучић Ивана

3.Лакетић Невена

4.Кахровић Ајла

5.Ћирјанић Славица

6.Мосуровић Јована

7.Халиловић Алдина

8.Радељић Јелена

9.Ерак Ирма

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА

1.Драговић Јелена

  1. Лучић Ивана

3.Лакетић Невена

  1. Халиловић Алдина

5.Радељић Јелена

6.Ерак Ирма

7.Николић Ана  

 

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА 

1.Драговић Јелена

2.Лучић Ивана

3.Радељић Јелена

4.Мосуровић Јована

 

ИСХРАНА

1.Лакетић Невена

 

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ   

1.Драговић Јелена

 

 ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ ФАРМАЦИЈЕ 3

1.Радељић Јелена

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 2

1.Арсовић Младен

2.Радељић Јелена

3.Мосуровић Јована

 

ФАРМАЦЕУТСКА  ТЕХНОЛОГИЈА 2 

1.Арсовић Младен

 

ФАРМАЦЕУТСКА  ТЕХНОЛОГИЈА 3

  1. Радељић Јелена

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 3

  1. Радељић Јелена

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА  АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА 3 

1.Радељић Јелена

2.Љујић Маријана

3.Лакетић Невена

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА 4

1.Радељић Јелена

2.Љујић Маријана

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА  АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА 4 

1.Радељић Јелена

2.Љујић Маријана

3.Орашанин Андријана

4.Крстић Снежана

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА 4 (стари програм)

1.Ђокић Марија

 

БРОМАТОЛОГИЈА СА ДИЈЕТЕТИКОМ

1.Радељић Јелена

2.Орашанин Андријана

3.Крстић Снежана

 

ТОКСИКОЛОГИЈА

1.Радељић Јелена

 

КОЗМЕТОЛОГИЈА

1.Радељић Јелена

2.Орашанин Андријана

3.Крстић Снежана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3

1.Пауновић Милица

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4    

1.Панић Бранислава

2.Вујовић Филип

3.Гордић Тамара

 

НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА(стари програм)

1.Кнежевић Радмила

 

 

НЕУРОЛОГИЈА

1.Аљовић Асмир

 

 

 ПСИХИЈАТРИЈА

1.Панић Бранислава

2.Прото-Депта Жана

3.Цицовић Јелена

4.Вујовић Филип

5.Кахровић Мајла

  1. Николић Баришић Данијела

 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО

1.Аљовић Асмир

2.Лучић Ивана

3.Кахровић Ајла

4.Ћирјанић Славица

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 3 

  1. Прото-Депта Жана

2.Кахровић Ајла

3.Ћирјанић Славица

 

ХИРУРГИЈА 3

  1. Прото-Депта Жана

2.Кахровић Ајла

3.Ћирјанић Славица

4.Аљовић Асмир

5.Лучић Ивана

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 4

1.Николић Баришић Данијела

 

ХИРУРГИЈА 4

1.Николић Баришић Данијела

 

 

КИНЕЗИОЛОГИЈА  2  

1.Николић Ана

2.Никитовић Љубица

3.Драговић Јелена

 

  КИНЕЗИОЛОГИЈА  3        

  1.Драговић Јелена

 

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА 3

1.Драговић Јелена

  

 МАСАЖА 3

 1.Драговић Јелена

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА 4

1.Драговић Јелена

 

 КИНЕЗИТЕРАПИЈА 

 1.Драговић Јелена

 

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА  

1.Драговић Јелена

 

ПАРОДОНТОЛОГИЈА И ОРАЛНА МЕДИЦИНА

1.Хаџић Иван

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

1.Хаџић Иван

2.Жана Прото-Депта       

3.Радељић Јелена

4.Крстић Снежана

 

  МЕДИЦИНСКА ГЕОГРАФИЈА 

 1.Драговић Јелена

 2.Радељић Јелена

 

БИОЛОГИЈА

1.Јокић Раде

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

1.Бошковић Анђела

 

 

 

МАТУРА:

1.Бјеличић Мирјана

2.Драговић Јелена

3.Хаџић Иван

4.Орашанин Андријана

5.Вујовић Филип

6.Кахровић Мајла

7.Радељић Јелена

8.Гордић Тамара

9.Крстић Снежана

10.Мрдак Војимирка

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja