Prvi ples

Тим за културну и јавну делатност и Ученички парламент Медицинске школе организовали су програм за ученике првог разреда „Први плес“. Традиционални програм обележавања добродошлице првацима ове године је имао за идеју да промовише рад школских секција и културно интегрисање са другим школама, градовима и установама које негују културно-уметничке активности. Тако је Медицинска  школа угостила рок бенд из Ужичке гимназије „Кратки с временом“.  У програму је учествовао студент из Ариља, који је на гитари пратио нашу ученицу Милицу Стефановић.  Водитељ програма била је ученица Александра Јовановић. Она је успешно представила своје песничко умеће. Публику су на ноге подигли  чланови Плесног клуба „Салса Ужице “ из Ужица. Учитељица плеса, Милена Цвијовић-Јанковић, поздравила је присутне и срдачно захвалила на позиву. Вече се завршило заједничким наступом професионалних плесача и ученика Медицинске школе који су се веома заинтересовали за ову врсту плеса.