Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Spisak kandidata za polaganje u novembarskom ispitnom roku školske 2018/2019. godine

 

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Аљовић Ријад
  4. Фетаховић Мирза
  5. Бандука Милован
  6. Маричић Милијада
  7. Зулић Исхак
  8. Пецикоза Хелена
  9. Пеповић Драгана
  10. Јоксић Ивана
  11. Марковић Марија
  12. Радовић Валентина
  13. Чапрић Невена
  14. Друловић Олгица
  15. Јокић Дарко
  16. Јусовић Бакир
  17. Башовић Амер

Микробиологија са епидемиологијом

  1. Лучић Ивана
  2. Радељић Јелена (полаже 3.и 4.год.)
  3. Марковић Жељка
  4. Ерак Ирма
  5. Ћирјанић Славица
  6. Радојичић Радина

Фармакологија

  1. Лучић Ивана
  2. Ерак Ирма
  3. Николић Ана

Фармакологија и фитотерапија

  1. Радељић Јелена
  2. Љујић Маријана

 Хигијена са здравственим васпитањем

  1. Јоксић Ивана
  2. Штуловић Тијана
  3. Димитријевић Оливера
  4. Чапрић Невена
  5. Радовић Валентина
  6. Радисављевић Љубица
  7. Ерак Ирма

Општа и школска хигијена

  1. Јокић Дарко

Патологија

  1. Стаматовић Гордана
  2. Друловић Олгица
  3. Николић Ана

Психијатрија

  1. Кахровић Мајла
  2. Матовић Софија
  3. Пауновић Милица
  4. Николић –Баришић Данијела
  5. Панић Бранислава

Неурологија

  1. Кахровић Ајла
  2. Чоловић Татјана

Интерна медицина 3

  1. Ћирјанић Славица

Интерна медицина 4

  1. Матовић Софија
  2. Пауновић Милица
  3. Николић-Баришић Данијела
  4. Аљовић Асмир

 Хирургија  3

  1. Плескоњић Тамара
  2. Ћирјанић Славица
  3. Аљовић Асмир

Хирургија 4

  1. Матовић Софија
  2. Николић – Баришић Данијела

Инфективне болести

  1. Аљовић Асмир

Исхрана

  1. Николић Ана

Прва помоћ

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Крвавац Един
  4. Аљовић Ријад
  5. Фетаховић Мирза
  6. Бандука Милован
  7. Маричић Милијада
  8. Зулић Исхак
  9. Пецикоза Хелена
  10. Штуловић Тијана
  11. Димитријевић Оливера
  12. Чапрић Невена
  13. Радовић Валентина
  14. Стаматовић Гордана
  15. Марковић Жељка
  16. Јусовић Бакир
  17. Башовић Амер

 Латински језик

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Аљовић Ријад
  4. Фетаховић Мирза
  5. Бандука Милован
  6. Зулић Исхак
  7. Пеповић Драгана
  8. Марковић Марија
  9. Штуловић Тијана
  10. Јокић Дарко
  11. Јусовић Бакир
  12. Башовић Амер

Здравствена нега 1

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Крвавац Един
  4. Аљовић Ријад
  5. Фетаховић Мирза
  6. Бандука Милован
  7. Маричић Милијада
  8. Зулић Исхак
  9. Пецикоза Хелена
  10. Хаџалић Неира
  11. Јусовић Бакир
  12. Башовић Амер

Здравствена нега 2

  1. Лучић Ивана
  2. Хаџалић Неира

Здравтвена нега 4

  1. Пауновић Милица
  2. Крсмановић Сандра

 Здравствена нега деце раног узраста 1

  1. Пеповић Драгана
  2. Јоксић Ивана
  3. Марковић Марија

Здравствена нега деце раног узраста 2

  1. Јоксић Ивана

Здравствена психологија

  1. Радељић Јелена
  2. Лакетић Невена
  3. Чоловић Татјана

Предшколска педагогија

  1. Јоксић Ивана

Медицинска етика

  1. Штуловић Тијана
  2. Димитријевић Оливера
  3. Чапрић Невена
  4. Радовић Валентина
  5. Стаматовић Гордана
  6. Чоловић Татјана

Медицинска биохемија

  1. Друловић Олгица
  2. Ерак Ирма
  3. Николић Ана
  4. Радојичић Радина

Основе клиничке фармације

  1. Лакетић Невена

Фармацеутско технолошке операције и поступци

  1. Штуловић Тијана
  2. Димитријевић Оливера
  3. Чапрић Невена
  4. Радовић Валентина
  5. Стаматовић Гордана

Организација фармацеутске делатности

  1. Стаматовић Гордана

Фармацеутска технологија 2

  1. Стаматовић Гордана

Фармакогнозија са фитотерапијом 2

  1. Стаматовић Гордана
  2. Арсовић Младен
  3. Радељић Јелена

Фармакогнозија са фитотерапијом 3

  1. Лакетић Невена

Фармацеутска хемија са аналитиком лекова 3

  1. Радељић Јелена
  2. Лакетић Невена

Фармацеутска хемија са аналитиком лекова 4

  1. Радељић Јелена
  2. Јанковић Милица

Фармацеутска технологија 4

  1. Радељић Јелена

Козметологија

  1. Радељић Јелена

Броматологија

  1. Радељић Јелена
  2. Љујић Маријана

 Предузетништво

  1. Матовић Софија
  2. Пауновић Милица
  3. Љујић Маријана

Лабораторијске технике

  1. Јокић Дарко

Основе масаже

  1. Ерак Ирма
  2. Николић Ана

Кинезиологија 3

  1. Ерак Ирма
  2. Николић Ана

Медицинска географија

  1. Ћирјанић Славица
  2. Радојичић Радина

Култура тела

  1. Ћирјанић Славица

Пародонтологија

  1. Хаџић Иван

 

 

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja