Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Novembarski ispitni rok školske 2018/2019. za lica na prekvalifikaciji

 

 Анатомија и физиологија       5.11.у 12,00

  1. Николић Бојана
  2. Козица Ријалда
  3. Аљовић Ријад
  4. Фетаховић Мирза
  5. Бандука Милован
  6. Маричић Милијада
  7. Зулић Исхак
  8. Пецикоза Хелена
  9. Пеповић Драгана
  10. Никитовић Љубица
  11. Јусовић Бакир
  12. Башовић Амер

Анатомија и физиологијa       6.11. у 11,30

  1. Марковић Марија
  2. Радовић Валентина
  3. Чапрић Невена
  4. Друловић Олгица
  5. Јокић Дарко
  6. Поњавић Александра
  7. Јоксић Ивана

Микробиологија са епидемиологијом        6.11. у 10,30

  1. Лучић Ивана
  2. Радељић Јелена (полаже 3.и 4.год.)
  3. Марковић Жељка
  4. Ерак Ирма
  5. Ћирјанић Славица
  6. Радојичић Радина
  7. Трнавац Бојана
  8. Трнавац Јована

Фармакологија         7.11. у 10,00

  1. Лучић Ивана
  2. Ерак Ирма
  3. Николић Ана
  4. Трнавац Бојана
  5. Трнавац Јована

Фармакологија и фитотерапија     7.11. у 10,00

  1. Радељић Јелена
  2. Љујић Маријана

 

Хигијена са здравственим васпитањем       7.11. у 13,00

  1. Јоксић Ивана
  2. Штуловић Тијана
  3. Димитријевић Оливера
  4. Чапрић Невена
  5. Радовић Валентина
  6. Радисављевић Љубица
  7. Ерак Ирма
  8. Павловић Николина

Општа и школска хигијена            7.11. у 13,30

  1. Јокић Дарко

Патологија, Патофизиологија       7.11.у 13,00

  1. Стаматовић Гордана
  2. Друловић Олгица
  3. Николић Ана

Психијатрија         6.11. у 12,30

  1. Кахровић Мајла
  2. Матовић Софија
  3. Пауновић Милица
  4. Николић –Баришић Данијела
  5. Панић Бранислава

Неурологија      6.11. у 12,30

  1. Кахровић Ајла
  2. Чоловић Татјана

Интерна медицина 3    6.11. у 10,30

  1. Ћирјанић Славица
  2. Трнавац Бојана
  3. Трнавац Јована

Интерна медицина 4        6.11. у 10,30

  1. Матовић Софија
  2. Пауновић Милица
  3. Николић-Баришић Данијела
  4. Аљовић Асмир
  5. Прото-Депта Жана

Хирургија  3           7.11. у 10,00

  1. Плескоњић Тамара
  2. Ћирјанић Славица
  3. Аљовић Асмир
  4. Трнавац Бојана
  5. Трнавац Јована

Хирургија 4        7.11.  у 10,00

  1. Матовић Софија
  2. Николић – Баришић Данијела
  3. Прото-Депта Жана

Инфективне болести    14.11. у 15,15

  1. Аљовић Асмир

Исхрана           7.11. у 13,00

  1. Николић Ана

Прва помоћ       5.11. у 12,00

  1. Штуловић Тијана
  2. Димитријевић Оливера
  3. Чапрић Невена
  4. Радовић Валентина
  5. Стаматовић Гордана
  6. Марковић Жељка

Прва помоћ        8.11. у 12,00

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Крвавац Един
  4. Аљовић Ријад
  5. Фетаховић Мирза
  6. Бандука Милован
  7. Маричић Милијада

Прва помоћ        8.11. у 13,00

  1. Зулић Исхак
  2. Пецикоза Хелена
  3. Јусовић Бакир
  4. Башовић Амер
  5. Павловић Николина
  6. Никитовић Љубица
  7. Николић Бојана

Латински језик   писмени део испита 2.11. у 11,00

                             теоријски део испита   7.11. у 10,15

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Аљовић Ријад
  4. Фетаховић Мирза
  5. Бандука Милован
  6. Зулић Исхак
  7. Пеповић Драгана
  8. Марковић Марија
  9. Штуловић Тијана
  10. Јокић Дарко
  11. Јусовић Бакир
  12. Башовић Амер

Здравствена нега 1  6.11. у 10,15

  1. Поњавић Александра
  2. Козица Ријалда
  3. Крвавац Един
  4. Аљовић Ријад
  5. Фетаховић Мирза
  6. Бандука Милован

Здравствена нега 1  5.11.у 10,00

  1. Маричић Милијада
  2. Зулић Исхак
  3. Пецикоза Хелена
  4. Хаџалић Неира
  5. Јусовић Бакир
  6. Башовић Амер

Здравствена нега 2   9.11 у 8,15

  1. Лучић Ивана
  2. Хаџалић Неира

Здравтвена нега 4   практични део испита 14.11. у 7,00 болница

                                 Теоријски део испита   14.11. у 10,15 школа

  1. Пауновић Милица
  2. Крсмановић Сандра
  3. Прото- Депта Жана

Здравствена нега деце раног узраста 1      5.11. у 11,00

  1. Пеповић Драгана
  2. Јоксић Ивана
  3. Марковић Марија

Здравствена нега деце раног узраста 2    5.11. у 11,00

  1. Јоксић Ивана

Здравствена психологија     13.11. у 13,30

  1. Радељић Јелена
  2. Лакетић Невена
  3. Чоловић Татјана

Предшколска педагогија      21.11.  у 14,15

  1. Јоксић Ивана

Медицинска етика    9.11. у 11,30

  1. Штуловић Тијана
  2. Димитријевић Оливера
  3. Чапрић Невена
  4. Радовић Валентина
  5. Стаматовић Гордана
  6. Чоловић Татјана

Медицинска биохемија    14.11. у 14,00

  1. Друловић Олгица
  2. Ерак Ирма
  3. Николић Ана
  4. Радојичић Радина

Основе клиничке фармације      16.11. у 14,30

  1. Лакетић Невена

Фармацеутско технолошке операције и поступци    6.11. у 11,00

  1. Штуловић Тијана
  2. Димитријевић Оливера
  3. Чапрић Невена
  4. Радовић Валентина
  5. Стаматовић Гордана

Организација фармацеутске делатности       16.11. у 14,30

  1. Стаматовић Гордана

Фармацеутска технологија 2      20.11. у 11,00

  1. Стаматовић Гордана

Фармакогнозија са фитотерапијом 2            16.11.  у 14,30

  1. Стаматовић Гордана
  2. Арсовић Младен

Фармакогнозија са фитотерапијом 3        20.11. у 11,00

  1. Лакетић Невена
  2. Радељић Јелена

Фармацеутска хемија са аналитиком лекова 3       20.11. у 10,45

  1. Радељић Јелена
  2. Лакетић Невена

Фармацеутска хемија са аналитиком лекова 4        21.11. у 11,00

  1. Радељић Јелена
  2. Јанковић Милица

Фармацеутска технологија 4      20.11. у 10,45

  1. Радељић Јелена

Козметологија         21.11. у 11,00

  1. Радељић Јелена

Броматологија       21.11. у 11,00

  1. Радељић Јелена
  2. Љујић Маријана

Предузетништво    Бизнис планове послати на e-mail наставника  најкасније 3 дана пре испита, теорија – термин ће бити накнадно објављен

  1. Матовић Софија
  2. Пауновић Милица
  3. Љујић Маријана

Лабораторијске технике    7.11. у 14,00

  1. Јокић Дарко
  2. Павловић Николина

Основе масаже      6.11. у 9,00

  1. Ерак Ирма
  2. Николић Ана

 

Кинезиологија 3       практично      6.11. у 9,00

                                    теорија 7.11. у 10,00

  1. Ерак Ирма
  2. Николић Ана

Медицинска географија      13.11. у 11,00

  1. Ћирјанић Славица
  2. Радојичић Радина

Култура тела     16.11. у 11,00

  1. Ћирјанић Славица

Пародонтологија      8.11. у 13,30

  1. Хаџић Иван

 

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja