Tribina "Karijerno vođenje i planiranje"

Ocena korisnika:  1 / 5

Zvezda aktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

У сарадњи са Националном службом за запошљавање, филијала у Ужицу, и Центром за информисање и професионално саветовање, дана 10.11.2016. године, у просторијама наше школе одржана је трибина на тему „Каријерно вођење и планирање“. Циљ трибине био је да се ученици упознају са могућностима које им стоје на располагању када је у питању образовање и усавршавање, као и каријерне могућности након студија. Информисање је  требало да пружи основу за адекватно доношење одлука о каријери и помогне ученицима приликом избора будуће професије. Такође, ученицима је предочено који су актуелни трендови на тржишту рада као и  где и коме могу да се обрате уколико буду имали неких питања и недоумица у вези са каријерним планирањем.