Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Sekcije, Dodatna i Dopunska nastava

Ocena korisnika:  0 / 5

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

Распоред секција 2016/2017.

Р.б.

Презиме и име

Секција

Број часова

Време реализације

дан

време

1.

Петровић Аранђел

Ходочасник

35

уторак

13,45-14,30

2.

Рогић Гордана

Рецитаторска секција

41

уторак

12,50-13,35

3.

Златановић Марковић Валентина

Драмски студио

35

уторак

12,50-13,35

4.

Шопаловић Оливера

Новинарска секција(разглас)

35

среда

18,10-18,55

5.

Вукајловић Александар

Рукомет ,кошарка

70

понедељак

уторак

среда

20-21

6.

Познановић Мирослав

Одбојка , атлетика

70

уторак

20-21

7.

Даниловић Светлана

физиотерапеут

35

четвртак

13-13,45

8.

Глишић Мира

физиотерапеут

22

четвртак

10-10,45

9.

Теофиловић Ивановић Катарина

Естетска нега

35

петак

13,45-14,30

10.

Кнежевић Бојана

Физиотерапеут

35

понедељак среда

10-10,45

13,40-14,25

11.

Бујишић Данка

Естетска нега

35

петак

13,45-14,30

12.

Јанковић Љиљана

Секција Здравац

60

четвртак

13-13,45

13.

Мијаиловић Душица

Инфо клуб М, Клуб љубитеља шаха

70

среда

петак

14,30-16

14.

Павловић Вера

Фармацеутска техничари и козметологија

17

четвртак

12,50-13,35

15.

Зарић Симонида

Здрав осмех

35

петак

13,45-14,30

16.

Мирчић Драган

Хор

35

петак

13,45-14,30

17.

Катарина Смиљанић

 

53

уторак

12,50-13,35

18.

Басуровић Слађана

Млад Хемичар

35

понедељак

13,45-14,30

19.

Буквић Славица

Прва помоћ

35

понедељак

13,45-14,30

20.

Стефановић Биљана

Прва помоћ

35

среда

13,45-14,30

21.

Шојић Јелена

Прва помоћ

35

среда

13,45-14,30

22.

Мандић Јелена

Прва помоћ

35

среда

13,45-14,30

23.

Церовић Драгана

Здравствено васпитање

35

уторак

13,45-14,30

24.

Богдановић Оља

Здравствено васпитање

35

уторак

13,45-14,30

25.

Јокић Биљана

Реалистички приказ повреда, обољења и стања

35

уторак

12,45-13,30

26.

Костић Биљана

Реалистички приказ повреда, обољења и стања

35

уторак

12,45-13,30

27.

Ковачевић Милена

Здравствена нега

35

четвртак

12-13,30

28.

Ускоковић Коса

Здравствена нега

35

четвртак

12-13,30

29.

Томановић Надежда

Здравствена нега

35

понедељак

12-13,30

30.

Будимир Радојичић

Клуб историчара

35

четвртак

13,45-14,30

31.

Љубинац Бранка

Прва помоћ

35

среда

13,45-14,30

32.

Килибарда Јелена

Литерарна секција

35

петак

13,45-14,30

33.

Машуловић Катарина

Лингвистичка секција

35

понедељак

13,45-14,30

 

Распоред додатне наставе 2016/2017.

Р.б.

Презиме и име

Наставни предмет

Број часова

Време реализације

дан

време

1.

Бујишић Данка

Естетска нега

30

петак

14,30-15,30

2.

Теофиловић Ивановић Катарина

Естетска нега

30

петак

14,30-15,30

3.

Вукајловић Александар

Физичко васпитање

30

понедељак

19-20

4.

Шопаловић Оливера

Српски језик и књижевност

30

петак

18,10-18,55

5.

Јанковић Љиљана

Енглески језик

30

четвртак

12,50-13,30

6.

Пејовић  Добрина

Латински језик

22

петак

13,40-14,25

7.

Мијаиловић Душица

Рачунарство и информатика

30

среда

14,30-16

8.

Зарић др Симонида

Хигијена са здравственим васпитањем

30

уторак

12,50-13,35

9.

Павловић Вера

Фармакогнозија

30

среда

12,50-13,35

10.

Ђенић Христина

Фармацеутска технологија

30

четвртак

13,45-14,30

11.

Брашанац-Пузовић др Весна

Анатомија и физиологија

30

уторак

14,35-15,20

12.

Миливојевић др Бојана

Анатомија и физиологија,

Патологија

60

среда

понедељак

13,45-14,30

15,40-16,25

13.

Гујаничић др Марија

Микробиологија са епидемиологијом, гинекологија и акушерство

30

среда

среда

13,45-14,30

19,05-19,50

14.

Драгашевић др Рада

Хирургија

30

петак

16,30-17,15

15.

Јечменица др Сања

Фиксна протетика

30

понедељак

13,45-14,30

16.

Оташевић Снежана

Социологија

30

друго полугодиште

 

17.

Радовановић Миломирка

Устав и право грађана

30

четвртак

19-19,45

18.

Стевановић Мирјана

Медицинска биохемија

60

уторак

петак

12-12,45

10-10,50

19.

Иваниш Љиљана

Хемија

30

среда

15,30-16,15

20.

Спасојевић Ана

Здравствена нега 1 и 2

30

понедељак

13,45-14,30

21.

Видаковић Живана

Медицинска биохемија

15

петак

18,15-19

22.

Радојичић Будимир

историја

30

уторак

12,50-13,35

 

Распоред допунске наставе 2016/2017.

Р.б.

Презиме и име

Наставни предмет

Број часова

Време реализације

дан

време

1.

Даниловић Светлана

Физикална терапија

17

четвртак

12,50-13,35

2.

Глишић Мира

Здравствена нега и рехабилитација

11

уторак

13,35-14,20

3.

Бујишић Данка

Естетска нега

30

понедељак

7,30-8,15

4.

Теофиловић Ивановић Катарина

Масажа

30

понедељак

7,30-8,15

5.

Кнежевић Бојана

Специјална рехабилитација

30

уторак

12-12,45

6.

Килибарда Јелена

Српски језик и књижевност

30

среда

18,15-19

7.

Златановић Марковић Валентина

Српски језик и књижевност

30

среда

13,45-14,30

8.

Живадиновић Јасмина

Енглески језик

30

четвртак

14,35-15,20

9.

Јанковић Љиљана

Енглески језик

30

среда

16,30-17,15

10.

Пејовић Добрина

Латински језик

30

понедељак

13,45-14,25

11.

Станаћев Ивана

Енглески језик

60

четвртак

петак

12,50-13,35

13,45-14,30

12.

Душица Мијаиловић

Рачунарство и информатика

30

понедељак

14,30-16

13.

Тртовић Бобан

Математика

30

уторак

12,50-13,35

14.

Лазаревић Војка

Рачунарство и информатика

28

уторак

12,50-13,35

15.

Тртовић Драгана

Математика

30

уторак

12,50-13,35

16.

Савић Данијела

Физика

30

среда

13,45-14,30

17.

Зарић др Симонида

Хигијена са здравственим васпитањем, фиксна протетика

60

Четвртак

уторак

13,45-14,30

19-19,45

18.

Брашанац Пузовић др Весна

Анатомија и физиологија

30

понедељак

13,45-14,30

19.

Миливојевић др Бојана

Анатомија и физиологија

30

петак

13,45-14,30

20.

Гујаничић др Марија

Микробиологија и епидемиологија

30

понедељак

13,45-14,30

21.

Драгашевић др Рада

Физикална терапија

30

среда

18,05-18,55

22.

Јечменица др Сања

Хигијена са здравственим васпитањем, Фиксна протетика

60

четвртак

среда

13,45-14,30

13,45-14,30

23.

Оташевић Снежана

Социологија

30

понедељак

13,45-14,30

24.

Шћепановић Биљана

Биологија

60

четвртак

12,50-13,35

25.

Клопановић Марија

Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом

30

понедељак

12,50-13,25

26.

Митрашиновић Мирјана

Биологија

30

понедељак

13,45-14,30

27.

Стевановић Мирјана

Медицинска биохемија

60

уторак

13,45-14,30

28.

Басуровић Слађана

Хемија

30

уторак

14,30-15,15

29.

Иваниш Љиљана

Хемија

30

понедељак

15,30-16,15

30.

Видаковић Живана

Медицинска биохемија

15

петак

13,45-14,30

31.

Шутановац Бранка

Здравствена нега 1

30

петак

14,15-15

32.

Мамић Иван

Здравствена нега 2

30

уторак

13,45-14,30

33.

Петронијевић Ирена

Здравствена нега деце раног узраста

30

среда

12,50-14,30

34.

Смиљанић Наташа

физика

30

петак

13,45-14,30

 

VODIČ KROZ ŠKOLU