Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Takmičenja uspesi i nagrade

НАЈБОЉИ УЧЕНИЦИ НА КЛАСИФИКАЦИОНИМ ПЕРИОДИМА 2015/2016.

РАЗРЕД

I КЛАСИФИКАЦИОНИ ПЕРИОД

ПОЛУГОДИШТЕ

III КЛАСИФИКАЦИОНИ ПЕРИОД

КРАЈ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

I1

 

Максимовић Душан

 

 

I2

 

Кириџић Сања

 

 

I3

 

Вукотић Ивана

 

 

I4

 

Јањић Ирина

 

 

I5

 

Младеновић Ивана

 

 

I6

 

Шкодрић Ивана

 

 

II1

 

Џелебџић Јелена

 

 

II2

 

Словић Филип

 

 

II3

 

Арсовић Ана

 

 

II4

 

Марковић Анђела

 

 

II5

 

Никитовић Јована

 

 

II6

 

Ћирковић Катарина

 

 

II7

 

Нешковић Јована

 

 

III1

 

Петровић Вељко

 

 

III2

 

Дрндаревић Филип

 

 

III3

 

Невена Петровић

 

 

III4

 

Ћировић Јелена

 

 

III5

 

Николић Љиљана

 

 

III6

 

Минић Јелена

 

 

III7

 

Јевтовић Тамара

 

 

IV1

 

Гардић Никола

 

 

IV2

 

Јањић Дијана

 

 

IV3

 

Пановић Милица

 

 

IV4

 

Дидановић Милина

 

 

IV5

 

 

 

 

IV6

 

Вирић Вања

 

 

IV7

 

Никачевић Анђела

 

 

 

 

НАЈБОЉИ УЧЕНИЦИ НА КЛАСИФИКАЦИОНИМ ПЕРИОДИМА

РАЗРЕД

I КЛАСИФИКАЦИОНИ ПЕРИОД

ПОЛУГОДИШТЕ

III КЛАСИФИКАЦИОНИ ПЕРИОД

КРАЈ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

I1

 

Максимовић Душан

Симић Ана

 

I2

 

Кириџић Сања

Обрадовић Дејан

 

I3

 

Вукотић Ивана

Вукотић Ивана

 

I4

 

Јањић Ирина

Аћимовић Јана

 

I5

 

Младеновић Ивана

Јовановић Слађана

 

I6

 

Шкодрић Ивана

Пашић Милена

 

II1

 

Џелебџић Јелена

Спасојевић Дарко

 

II2

 

Словић Филип

Рајевац Лука

 

II3

 

Арсовић Ана

Арсић Ана

 

II4

 

Марковић Анђела

Вранић Ана

 

II5

 

Никитовић Јована

Транавац Бојана

 

II6

 

Ћирковић Катарина

Божић Јована

 

II7

 

Нешковић Јована

Нешковић Јована

 

III1

 

Петровић Вељко

Петровић Вељко

 

III2

 

Дрндаревић Филип

Дрндаревић Филип

 

III3

 

Невена Петровић

Бихорац Мека

 

III4

 

Ћировић Јелена

Јездовић Сунчица

 

III5

 

Николић Љиљана

Стефановић Душан

 

III6

 

Минић Јелена

Дикић Иван

 

III7

 

Јевтовић Тамара

Радивојчевић Марија

 

IV1

 

Гардић Никола

Пантелић Вељко

 

IV2

 

Јањић Дијана

Јањић Дијана

 

IV3

 

Пановић Милица

Вучковић Нада

 

IV4

 

Дидановић Милина

Ковчић Анђела

 

IV5

 

 

Поповић Никола

 

IV6

 

Вирић Вања

Јокић Марија

 

IV7

 

Никачевић Анђела

Никачевић Анђела

 

 

 

 

 

ТАКМИЧЕЊА

ШКОЛСКЕ 2014/2015.ГОДИНЕ

 

Предмет

Задужени наставник

Датум одржавања такмичења

Број ученика који су учествовали на такмичењу

Број ученика који су се пласирали на општинско  (или републичко)  такмичење

1.Књижевна

олимпијада

Стручновеће

29. 1. 2015.

         22

17-општинско

2. Историја

БудимирРадојичић

4. 2. 2015.

5 .2. 2015.

         18

         12

 5-општинско

 5-општинско

3. Физика

НаташаСмиљанић

10. 2. 2015.

          1

без пласмана на општинско такмичење

4. Латинскијезик

ДобринаПејовић

24. 2. 2015.

          2

1-републичко

(Ћирковић Катарина I6)

5. Здравствена

нега

МиленаКовачевић

КосаУскоковић

НадеждаТомановић

25. 2. 2015.

18

4-пласман на републичко

(Симић Тијана III1, Словић Милица III1 Чарапић Александра III1

Брајковић Тијана III2)

6. Српскијезик и

језичкакултура

ЈеленаМикавица

27. 2. 2015.

        17

11-пласман наопштинско

 

7.Анатомија и физиологија

Весна Брашанац-Пузовић

Бојана Миливојевић

3. 3. 2015.

24

без пласмана на републичко такмичење

8. Енглески језик

Љиљана Јанковић

3. 3. 2015.

3

 

3-општинско

 

 

9. Хемија

ЉиљанаИваниш

СлађанаБасуровић

МиленаВучићевић

4. 3. 2015.

           6      

6-пласман наокружно

10. Првапомоћ

АнаТерзић

ИванМамић

БиљанаСтефановић

БранкаЉубинац

ЈеленаШојић

5. 3. 2015.

5 екипа

-25 ученика

10ученикапрвог и другогразреда        (поодабирупредметних наставника пласманнарепубличкотакмичење

11. Такмичењерњцитатора

ГорданаРогић

12. 3. 2015.

         17

 5-општинско

КнежевићСара III5

ВукотићЈована III1

ЂајићКристинаIII7

ЈовичићРадован III4

ХодовићАлдин III2

12.Реалистичкиприказповреда, обољења и стања

БиљанаКостић,

МаријаНиколић

БиљанаЈокић

24. 3. 2015.

         9

3-пласман на републичко такмичење

Луковић Сара II1, Пантовић Марија  II7,  Совтић Милица III7

13. Биологија

 

27. 3. 2015.

  11

5-пласман на републичко такмичење

Ковачевић Ђорђе IV1

 Јоксић Аница IV4,  Гачић

Александра IV6, Топаловић Вера IV1, Росић Ива III6

14. Математика

Бобан Тртовић

30. 3. 2015.

             17

6-пласман на републичко

Јовановић Драгана I6, Мандић Дуња II6, Ракановић Андријана II6, Хунцик Ивана III6, Марић Ђурђица IV6, Лазаревић Јован IV6

15. Верска    

      настава

Аранђел Петровић

 

 

 

16. Литерарни

      конкурси

Јелена Килибарда

током целе школске године

 

*Друштво Свети Сава- Милена Чантрак II4-републичко такмичење   -

  3 место

*Удружење дистрофичара Златиборског округа (на локалном нивоу) Милена Чантрак

II4, 2 место

*Унија студената Ужица, тема " Ја сам промена коју желим да видим у свом граду", ученица Кристина Сретеновић IV7-1 место, ученица Соња Мијатовић III1-3 место

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

На општинском такмичењу из књижевне олимпијаде која се одржала у нашојшколи  1. 3. 2015, пласманна окружно такмичење остварила су три ученика нашешколе: ЂукићЗорана I, МинићЈелена II6 и ВирићВања III6. Окружно такмичење је одржано у нашој школи 28. 3. 2015. године.Јелена Минић, ученица II6 одељења освојила је друго место и пласман на републичко такмичење. Републичко такмичење одржано је у Сремским Карловцима 9. маја 2015. Јелена Минић освојила је шесто место.

ИСТОРИЈА

Наопштинскомтакмичењуизисторијеодржаном 21. 3. 2015. годинесвих 10 ученика (5 из прве и 5 из друге године) пласирало се на окружно такмичење.

Наокружном такмичењу из историје одржаном 18. 4. 2015. године ученици Ана Радојевић I6, Филип Дрндаревић II2 и Милан Богосављевић III6 су остварили пласман на републичко такмичење.

На републичком такмичењу, одржаном 9. маја 2015,  Ана Радојевић освојила је треће место, Филип дрндаревић девето место, Милан Богосављевић осамнаесто место.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Из енглеског језика 3местонаокружномтакмичењуодржаном 15. 3. 2015.освојиојеСелаковићАлекса-IV1, и онсе пласирао на републичко такмичење.

Републичко такмичење из енглеског језика одржано је 19. 4. 2015. године.

ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Општинско такмичење рецитатора одржано је 26. 3. 2015. године. Од 5 ученика који су се пласирали на ово такмичење, ученик Радован Јовичић је представљао Медицинску школу у финалном делутакмичења.

ХЕМИЈА

Окружно такмичење из хемије одржано је 18. 4. 2015. године.               Велимир Стоковић II6 је освојио треће место и даљи пласман на републичко такмичење.

На републичком такмичењу, одржаном 16. маја2015, Велимир Стоковић освојио је тридесет шесто место.

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

Републичко такмичење из здравствене неге одржано је 18.4. 2015. године у Новом Пазару. Ученици наше школе освојили су четврто место екипно, док су појединачно најбоље резултате оствариле Словић Милица III1- четврто место и Симић Тијана III1- пето место.

БИОЛОГИЈА

На окружном такмичењу из биологије које је одржано 19. 4. 2015. године у нашој школи ученица Ива Росић III6 освојила је прво место и пласман на републичко такмичење. Такође, ученица Александра Гачић IV6 освојила је прво место и даљи пласман на републочко такмичење.

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

На општинском такмичењу из српског језика и језичке културе  одржаном 14-ог мартаучествовало је 8 ученика наше школе. По разредима:

Тијанић Теодора, Ћирковић Катарина, Божовић Јована-први разред

Џелебџић Бојана-трећи разред

Вуковић Тамара, Сисић Милица, Станковић Тијана, Стојић Ирина-четврти разред

На окружно такмичење пласирала се Тијанић Теодора, ученица  I6 одељења.

Окружно такмичење је одржано 25. 4. 2015.године. Теодора је освојила друго место, али није успела да се пласира на републичко такмичење.

МАТЕМАТИКА

На републичком такмичењу из математике  учествовало је 6 ученика наше школе. Значајан резултат постигао је Јован Лазаревић-IV6,  који је освојио треће место.

ЛАТИНСИ ЈЕЗИК

Републичко такмичење из латинског језика одржано је 16. маја 2015, ученица Христина Ћирковић освојила је осмо место.

РУСКИ ЈЕЗИК

Марија Николић (II2)  пласирала се на републичко такмичење.

VODIČ KROZ ŠKOLU