Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Učenički parlament

СПИСАК УЧЕНИКА ЧЛАНОВА УЧЕНИЧКОГ ПАРЛАМЕНТА

ШКОЛСКА 2017/208.ГОДИНА

 

 

За председника Ученичког парламента у школској 2017/2018. години изабрана је Кристина Милановић  ученица II6, а за њеног заменика ученица III6, Бојана Рађен.

 

Презиме и име одељењског старешине

Одељење и образовни профил

Име и презиме ученика чланова ученичког парламента

Александар Пековић

 

I1 медицинска сеста техничар

Лаура Ршум

Јасна Козица

Коса Ускоковић

I2 медицинска сестра техничар

Милош Арсенијевић

Сара Рогић

Ивана Станаћев

I3 гинеколошко-акушерска сестра

Софија Лукић

Тијана Вујетић

Оливера Шопаловић

I4 медицинска сестра-васпитач

Алекса Благојевић

Јована Гавриловић

Наташа Смиљанић

I5 зубни техничар

Никола Милић

Дејана Миросавић

Бобан Тртовић

I6 фармацетски техничар

Невенка Топаловић

Ивана Пертонијевић

Биљана Шћепановић

II1 медицинска сестра техничар

Дарко Радивојевић

Кристина Саблић

Биљана стефановић

II2 медицинска сестра-техничар

Невена Симеуновић

Анита Милановић

Данијела Савић

II3 педијатријска сестра

Ванја Селаковић

Мија Тадић

Јасмина Живадиновић

II4 физиотерапеутски техничар

Катарина Родић

Невена ранковић

Валентина Златановић-Марковић

II5 лабораторијски техничар

Кристина Аџић

Анђела Лазић

Јелена Васиљевић

II6 фармацетски техничар

Кристина Милановић

Валентина Млађеновић

Мирослав Познановић

III1 медицинска сестра техничар

Саво Црнић

Јелена Јовановић

Весна Брашанац Пузовић

III2 гинеколошко-акушерска сестра

Анђела Вујић

Анђела Митрашиновић

Слађана Басуровић

III3 медицинска сестра васпитач

Валентина Вуковић

Андријана Вучићевић

мирјана Митрашиновић

III4 козметички техничар

Јована Костић

Љиљана Милосављевић

Снежана Оташевић

III5 зубни техничар

милорад Лазовић

Драгица Симеуновић

Катарина Машуловић

III6 фармацетски техничар

Бојана Рађен

Маја Павловић

Марија Кнежевић

IV1 медицинска сестра техничар

Пушица Стефан

Дарко Спасојевић

Надежда Томановић

IV2 медицинска сестра техничар

Исидора Симановић

Милица Обрадовић

Јелена Петровић

IV3 медицинска сестра техничар

Михаило Панић

Јована Дробњаковић

Драгана Тртовић

IV4 медицинска сестра техничар

Лука Радојичић

Анастасија Несторовић

Ивана Бојовић

IV5 лабораторијски техничар

Јанко Јанковић

Анђела Јанковић

Љиљана Иваниш

IV6 фармацеутски техничар

Ђурђина Мијатовић

Николина Бојовић

Бобан Недић

IV7 физиотерапеутски техничар

Јована Нешковић

Лидија Лукић

 

VODIČ KROZ ŠKOLU