Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Raspored časova odeljenjskog starešine i individualnih razgovora sa roditeljima

РАСПОРЕД ЧАСОВА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ И ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА СА РОДИТЕЉИМА 2016/2017. ГОДИНА

ОДЕЉЕЊЕ

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

ЧАС ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ (дан, час)

ТЕРМИНИ ЗА ИНДИВИДУАЛНЕ РАЗГОВОРЕ (дан, време)

I1

Биљана

Шћепановић

четвртак

8. час

(13.45-14.30)

среда

7. час

(12.50-13.35)

I2

Биљана

Стевановић

понедељак

1. час

(7.30-8.15)

понедељак

2. час

(8.20-9.05)

I3

Данијела Савић

петак

8. час

(13.45-14.30)

среда

6. час

(12.00-12.45)

I4

Јасмина Живадиновић

петак

7. час

(12.50-13.35)

петак

3. час

(15.40-16.25)

I5

Валентина Златановић Марковић

среда

6. час

(12.00-12.45)

Петак

3. час

(9.30-10.15)

I6

Јелена Васиљевић

уторак

7.час

(12.50-13.35)

понедељак

5. час

(11.10-11.55)

II1

Мирослав Познановић

понедељак

4.час

(10.15-11.00)

уторак

4.час

(10.15-11.00)

II2

Др Весна Брашанац Пузовић

понедељак

7. час

(12.50-13.35)

петак

7. час

(12.50-13.35)

II3

Слађана Басуровић

среда

1. час

(13.45-14.30)

среда

3. час

(9.30-10.15)

II4

Мирјана Митрашиновић

понедељак

1. час

(13.45-14.30)

среда

6. час

(18.15-19.00)

II5

Будимир Радојичић

среда

8. час

(13.45-14.30)

четвртак

6. час

(12.00-12.45)

II6

Катарина Машуловић

четвртак

8. час

(13.45-14.30)

понедељак

5. час

(11.10-11.55)

III1

Марија Кнежевић

среда

7.час

(12.50-13.35)

четвртак

 

(9.10-9.50)

III2

Надица Томановић

петак

6. час

(18.15-19.00)

петак

4. час

(16.30-17.15)

III3

Јелена Килибарда

уторак

4. час

(16.30-17.15)

понедељак

4. час

(16.30-17.15)

III4

Драгана Тртовић

четвртак

7.час

(12.50-13.35)

понедељак

4. час

(16.30-17.15)

III5

Ивана Бојовић

четвртак

6. час

(18.15-19.00)

четвртак

5. час

(17.25-18.10)

III6

Љиљана Иваниш

понедељак

1. час

(13.45-14.30)

среда

 

(15.30-16.00)

III7

Бобан Недић

уторак

6. час

(12.00-12.45)

понедељак

 

(11.00-12.00)

IV1

Ивана Станаћев

четвртак

1. час

(13.45-14.30)

петак

2. час

(14.35-15.20)

IV2

Александар

Пековић

Уторак

1. час

(13.45-14.30)

петак

1. час

(13.45-14.30)

IV3

Марија Николић

уторак

7. час

(19.05-19.50)

понедељак

5. час

(11.10-11.55)

IV4

Оливера

Шопаловић

петак

7. час

(12.50-13.35)

среда

3. час

(15.40-16.25)

IV5

Бобан Пановић

среда

7.час

(12.50-13.35)

петак

7.час

(12.50-13.35)

IV6

Бобан Тртовић

среда

7.час

(12.50-13.35)

уторак

2. час

(8.20-9.05)

IV7

Наташа Смиљанић

понедељак

7.час

(12.50-13.35)

петак

7. час

(19.05-19.50)

 

VODIČ KROZ ŠKOLU