Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

РАСПОРЕД ЧАСОВА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ И ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА СА РОДИТЕЉИМА

РАСПОРЕД ЧАСОВА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ И ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА СА РОДИТЕЉИМА

 

ОДЕЉЕЊЕ

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

ЧАС ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ

ТЕРМИНИ ЗА ИНДИВИДУАЛНЕ РАЗГОВОРЕ

I1

Кнежевић Марија

Уторак

07:30 – 08:15

Уторак

09:15 – 10:00

I2

Томановић Надежда

Уторак

07:30 – 08:15

Среда

12:00 – 12:45

I3

Килибарда Јелена

Уторак

07:30 – 08:15

Уторак

10:15 – 11:00

I4

Радојичић Будимир

Четвртак

07:30 – 08:15

Четвртак

12:50 – 13:35

I5

Пејовић Добрина

Четвртак

07:30 – 08:15

Петак

10:15 – 11:00

I6

Иваниш Љиљана

Среда

13:45 – 14:30

Среда

11:10 – 11:55

I7

Недић Бобан

Уторак

07:30 – 08:15

Четвртак

11:10 – 11:55

II1

Станаћев Ивана

Четвртак

13:45 – 14:30

Понедељак

13:00 – 13:45

II2

Пековић Александар

Понедељак

13:45 – 14:30

Петак

16:30 – 17:15

II3

Ускоковић Коса

Среда

13:45 – 14:30

Понедељак

10:15 – 11:00

II4

Шопаловић Оливера

Понедељак

13:45 – 14:30

Петак

12:50 – 13:35

II5

Пановић Бобан

Среда

07:30 – 08:15

Понедељак

12:50 – 13:35

II6

Тртовић Бобан

Четвртак

07:30 – 08:15

Понедељак

15:40 – 16:25

II7

Смиљанић Наташа

Четвртак

07:30 – 08:15

Петак

13:45 – 14:30

III1

Ковачевић Милена

Петак

12:50 – 13:35

Уторак

11:10 – 11:55

III2

Шћепановић Биљана

Понедељак

15:40 – 16:25

Среда

14:35 – 15:20

III3

Савић Данијела

Четвртак

18:15 – 19:00

Уторак

17:25 – 18:10

III4

Вучићевић Милена

Понедељак

12:50 – 13:35

Понедељак

15:40 – 16:25

III5

Златановић Марковић Валентина

Уторак

19:05 – 19:50

Петак

12:00 – 12:45

III6

Тртовић Драгана

Среда

18:15 – 19:00

Понедељак

10:15 – 11:00

III7

Живадиновић Јасмина

Уторак

17:25 – 18:10

Четвртак

17:25 – 18:10

IV1

Оташевић Снежана

Понедељак

18:15 – 19:10

Уторак

19:00 – 19:45

IV2

Љубинац Бранка

Четвртак

16:30 – 17:15

Уторак

16:30 – 17:15

IV3

Познановић Мирослав

Уторак

13:45 – 14:30

Среда

13:45 – 14:30

IV4

Басуровић Слађана

Петак

16:30 – 17:15

Уторак

14:35 – 15:20

IV5

Видаковић Живана

Петак

13:45 – 14:30

Среда

16:30 – 17:15

IV6

Мијаиловић Душица

Среда

12:00 – 12:45

Петак

14:35 – 15:20

IV7

Митрашиновић Мирјана

Петак

12:50 – 13:35

Уторак

14:35 – 15:20

 

VODIČ KROZ ŠKOLU