Школско такмичење из реалистичког приказа

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊE ИЗ РЕАЛИСТИЧКОГ ПРИКАЗА

ПОВРЕДА,СТАЊА И ОБОЉЕЊА

Такмичење je одржано 7.марта 2014.године.Учествовале су три екипе.Екипа број 1: Совтић Милица II7(шминкер),Ђуровић Дамљан I6,Ковачевић Милица II7(симуланти).Екипа број 2:Матић КристинаIII2 (шминкер),Лукић Страхиња I 3,Пантовић Марија II7 (симуланти).  Екипа број 3:Матић Катарина III2(шминкер),Ћендић Никола III3 ,Луковић Сара I2(симуланти). На републичко такмичење , по одлуци судија,наставника здравствене неге Митровић Милице и Панић Наде, пласирала се екипа број 2.

За такмичење ученике су припремали наставници здравствене неге:Костић Биљана, Николић Марија,Јокић Биљана.