Школско такмичење из прве помоћи

Ocena korisnika:  0 / 5

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

Школско такмичење из Прве помоћи одржано је 26.2.2014.године у Медицинској школи. Учествовале су 4 екипе састављене од ученика наше школе и 1 екипа Црвеног крста , која је ревијално наступала на овом такмичењу.

1. место заузела је екипа III1 у саставу Сара Ружић, Мина Мајсторовић, Душица Полић, Бојана Златић, Катарина Поповић, Вања Петронијевић. Екипу је спремала Ана Терзић.

2. место је освојила екипа  III6 у саставу: Радојевић Јелена, Негројевић Софија, Мелић Дина, Ршумовић Тијана, Јелисавчић Јелена, Јевремовић Ивана. Екипу је спремала Марија Кнежевић.

3. место је освојила екипа II7 у саставу: Чоловић Јелена, Стаматовић Љиљана, Ружић Маја, Димитријевић Вања, Максовић Јелена и Ђајић Кристина. Екипу је спремала Бранка Љубинац.

4.место је заузела екипа II3 у саставу : Шмакић Сандра, Миливојевић Александар, Пантелић Вељко, Чочовић Катарина, Даговић Анђела и Ђерић Кристина. Екипу је спремала Биљана Стефановић.

Важно је напоменути и да су на овом такмичењу судије били осим наставника здравствене неге и ученици неше школе, прошлогодишњи победници и учесници републичког такмичења. Судили су : Тамара Гавриловић III2 , Тамара Стојановић  III2,  Сара Куркић  IV3 и Марија Рађен IV3 .

На Републичко такмичење, које ће се одржати у мају ове године, одлуком судија , ће ићи екипа III6.