Поштовани посетиоци, услед реконструкције сајта постоји могућност да одређени делови сајта нису у функцији.

Akcija dobrovoljnog davanja krvi mart 2017. godine

Акција добровољног давања крви у нашој школи

По други пут ове школске године, 02.03.2017.године, у у просторијама Медицинске школe одржана је акција добровољног давања крви. Акција се организује у сарадњи са Службом за трансфузију крви Опште болнице Ужице. Учешће у овој акцији су узели пунолетни ученици наше школе, њих 42.

Ова хуманитарна акција је већ традиционална у нашој школи и спроводи се два пута у току школске године а захваљујући већ познатој хуманости коју имају наши ученици Служба трансфузије може озбиљно да рачуна на залихе крви које прикупи.