Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Поштовани посетиоци, услед реконструкције сајта постоји могућност да одређени делови сајта нису у функцији.

Termini ispita za avgustovski ispitni rok školske 2017/2018.godine

 

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК          писмени      23.08. у 09:00ч  (у школи)   

 1.Николић Ана              теорија         24.08. у 09:00ч   (у школи)

2.Драговић Јелена

3.Субашић Никола

4.Јокић Раде

5.Марковић Жељка

 

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА    теорија  20.08. у 11:00ч(у школи)

1.Николић Бојана

2.Радисављевић Љубица

3.Шушњар Николина

4.Никитовић Љубица

5.Субашић Никола

6.Друловић Олгица

7.Марковић Жељка

 

ПРВА ПОМОЋ         практични и теорија  20.08. у 08:00ч(у школи)

  1. Никитовић Љубица

2.Шапоњић Анђела

 

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ      теорија  21.08. у 09:00ч(у школи)

1.Ерак Ирма

2.Николић Ана 

 

ФАРМАКОЛОГИЈА    теорија  24.08. у 08:00ч(у школи)

1.Рајак Марија

2.Лучић Ивана

3.Ерак Ирма

4.Халиловић Алдина

5.Радојичић Радина

 

ФАРМАКОЛОГИЈА И ФАРМАКОТЕРАПИЈА    теорија  24.08. у 08:00ч(у школи)

1.Радељић Јелена

2.Крстић Снежана

3.Јанковић Милица

 

ПАТОЛОГИЈА   теорија  21.08. у 09:00ч(у школи)

1.Николић Ана  

2.Драговић Јелена

3.Халиловић Алдина

4.Кахровић Ајла

5.Ерак Ирма

6.Рајак Марија

7.Друловић Олгица

8.Лучић Ивана

9.Радојичић Радина

 

 

ПАТОФИЗИОЛОГИЈА   теорија  21.08. у 09:00ч(у школи)

1.Лакетић Невена

 

 

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ    теорија  22.08. у 11:00ч(у школи)

1.Јокић Раде

2.Лучић Ивана

3.Лакетић Невена

4.Кахровић Ајла

5.Ћирјанић Славица

6.Мосуровић Јована

7.Халиловић Алдина

8.Радељић Јелена

9.Ерак Ирма

10.Марковић Жељка

 

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА  теорија  23.08. у 10:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена

  1. Лучић Ивана

3.Лакетић Невена

  1. Халиловић Алдина

5.Радељић Јелена

6.Ерак Ирма

7.Николић Ана  

 

 

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА      теорија  20.08. у 10:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена

2.Лучић Ивана

3.Радељић Јелена

4.Мосуровић Јована

 

ИСХРАНА   теорија  21.08. у 09:00ч(у школи)

1.Лакетић Невена

 

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ    теорија  20.08. у 11:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена

 

 ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ ФАРМАЦИЈЕ 3   теорија  20.08. у 10:00ч(у школи)

1.Радељић Јелена

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 2                 практични и  теорија 

1.Арсовић Младен                                                               20.08. у 10:00ч(у школи)

2.Радељић Јелена

3.Мосуровић Јована

 

ФАРМАЦЕУТСКА  ТЕХНОЛОГИЈА 2    практични  и теорија    20.08. у 10:00ч(у школи)

1.Арсовић Младен

 

 

ФАРМАЦЕУТСКА  ТЕХНОЛОГИЈА 3     практични  и теорија    22.08. у 10:00ч(у школи)

  1. Радељић Јелена

 

 

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ 3             практични  и теорија 

  1. Радељић Јелена 22.08. у 10:00ч(у школи)     

 

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА  АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА 3      практични  и теорија 

1.Радељић Јелена                                                                          22.08. у 10:00ч(у школи)     

2.Љујић Маријана

3.Лакетић Невена

4.Јанковић Милица

 

 

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА 4   практични  и теорија    24.08. у 10:00ч(у школи)

1.Радељић Јелена

2.Љујић Маријана

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА  АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА 4           практични  и теорија   

1.Радељић Јелена                                                                               24.08. у 10:00ч(у школи)

2.Љујић Маријана

3.Орашанин Андријана

4.Крстић Снежана

5.Јанковић Милица

 

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА 4 (стари програм)                 практични  и теорија   

1.Ђокић Марија                                                                    24.08. у 10:00ч(у школи)

 

БРОМАТОЛОГИЈА СА ДИЈЕТЕТИКОМ           практични  и теорија   

1.Радељић Јелена                                           24.08. у 10:00ч(у школи)

2.Орашанин Андријана

3.Крстић Снежана

4.Јанковић Милица

 

ТОКСИКОЛОГИЈА     практични  и теорија     20.08. у 10:00ч(у школи)

1.Радељић Јелена

 

КОЗМЕТОЛОГИЈА       практични  и теорија     24.08. у 10:00ч(у школи)

1.Радељић Јелена                                            

2.Орашанин Андријана

3.Крстић Снежана

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3       практични 20.08. у 12:00ч (у болници)

1.Пауновић Милица          теорија  21.08. у 10:00ч(у школи)

 

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 4        практични 20.08. у 12:00ч (у болници)

1.Панић Бранислава          теорија  21.08. у 10:00ч(у школи)

2.Вујовић Филип

3.Гордић Тамара

4.Крсмановић Сандра

НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА(стари програм)             практични 20.08. у 12:00ч (у болници)

1.Кнежевић Радмила                                               теорија  20.08. у 13:30ч(у школи)

 

 

НЕУРОЛОГИЈА    теорија  20.08. у 13:30ч(у школи)

1.Аљовић Асмир

 

 ПСИХИЈАТРИЈА       теорија  24.08. у 12:00ч(у школи)

1.Панић Бранислава

2.Прото-Депта Жана

3.Цицовић Јелена

4.Вујовић Филип

5.Кахровић Мајла

  1. Николић Баришић Данијела

 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО    теорија  20.08. у 08:00ч(у школи)

1.Аљовић Асмир

2.Лучић Ивана

3.Кахровић Ајла

4.Ћирјанић Славица

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 3      теорија  22.08. у 11:00ч(у школи)

  1. Прото-Депта Жана

2.Кахровић Ајла

3.Ћирјанић Славица

 

ХИРУРГИЈА 3     теорија  24.08. у 12:00ч(у школи)

  1. Прото-Депта Жана

2.Кахровић Ајла

3.Ћирјанић Славица

4.Аљовић Асмир

5.Лучић Ивана

 

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 4      теорија  22.08. у 11:00ч(у школи)

1.Николић Баришић Данијела

 

ХИРУРГИЈА 4         теорија  24.08. у 12:00ч(у школи)

1.Николић Баришић Данијела

 

 

КИНЕЗИОЛОГИЈА  2             практични 21.08. у 08:00ч(у школи)

1.Николић Ана                       теорија  24.08. у 08:00ч(у школи)

2.Никитовић Љубица

3.Драговић Јелена

 

 КИНЕЗИОЛОГИЈА  3               практични 21.08. у 08:00ч(у школи)

 1.Драговић Јелена                  теорија  24.08. у 08:00ч(у школи)

 

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА 3        практични 22.08. у 08:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена                      теорија  22.08. у 11:00ч(у школи)

  

 МАСАЖА 3     практични  и теорија    21.08. у 08:00ч(у школи)

 1.Драговић Јелена

 

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА 4     практични 22.08. у 08:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена                  теорија  24.08. у 09:30ч(у школи)

 

 КИНЕЗИТЕРАПИЈА        практични 22.08. у 08:00ч(у школи)

 1.Драговић Јелена       теорија  24.08. у 09:30ч(у школи)

 

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА       практични 22.08. у 08:00ч(у школи)

1.Драговић Јелена                                   теорија  24.08. у 09:30ч(у школи)

 

ПАРОДОНТОЛОГИЈА И ОРАЛНА МЕДИЦИНА          практични и  теорија 

1.Хаџић Иван                                                                   20.08. у 09:45ч(у школи)

 

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО   практични и  теорија  20.08. у 10:30ч(у школи)

1.Хаџић Иван

2.Жана Прото-Депта       

3.Радељић Јелена

4.Крстић Снежана

 

  МЕДИЦИНСКА ГЕОГРАФИЈА    теорија    21.08. у 09:00ч(у школи)

 1.Драговић Јелена

 2.Радељић Јелена

БИОЛОГИЈА   теорија  20.08. у 08:30ч(у школи)

1.Јокић Раде

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА   теорија  20.08. у 10:00ч(у школи)

1.Бошковић Анђела

 

 

 

 

VODIČ KROZ ŠKOLU

 

Zaštita od nasilja