Поштовани посетиоци, услед реконструкције сајта постоји могућност да одређени делови сајта нису у функцији.

Evropska noć istraživača u Medicinskoj školi

28. и 29. септембра Европска ноћ истраживача у Медицинској школи
У оквиру Европске ноћи истраживача угостили смо младе научнике из Института за молекуларну биологију и генетичка истраживања и Факултета за физичку хемију из Београда.
Поставке у библиотеци биле су примерене и за ученике основних и за ученике средњих школа. Теме су следеће:
Кинетички песак
Магнетни флуид
Изоловање ДНК
Streptomyces -породично стабло. Занимљиво предавање на тему Како унапредити животну средину- добра искуства је одржао професор Хемијског факултета др Владимир П. Бешкоски у суботу 29.септембра .