Поштовани посетиоци, услед реконструкције сајта постоји могућност да одређени делови сајта нису у функцији.

Bravo za Anđelu i Minelu !

У петак, 28.септембра 2018, ученице наше школе су на аутобуској станици у Ужицу, пруживши прву помоћ жени која се гушила, показале значај образовања и озбиљног схватања будућег занимања. Анђела Нешковић и Минела Халиловић, ученице II1, својим су умећем спасиле један људски живот употребивши стечено знање са часова Прве помоћи код наставница - Биљане Костић и Јелене Шојић. Жена коју су наше ученице спасиле од нежељених последица астматичног напада, била је веома захвална и срећна. Своју захвалност је изразила жељом да ову вест објаве и ужички медији. Ми смо поносни што имамо овако хумане и спретне ученике! Честитамо!
                                                                                 Јасна Козица II1