Поштовани посетиоци, услед реконструкције сајта постоји могућност да одређени делови сајта нису у функцији.

Akcija dobrovoljnog davanja krvi

У  четвртак 4-ог октобра 2018.године организoвана је акција добровољног давања крви за матуранте Медицинске школе. Акција је одржана у просторијама школе у периоду од 12-17 сати. Овом приликом крв је дало 30 ученика IV разреда ,1 радник школе као и 1 бивша ученица  наше школе.

На овај начин настављена је већ традиционално добра сарадња  Медицинске  школе са Службом за трансфузију крви Опште болнице Ужице.Учешћем у овој акцији ученици су  показали свују хуманост и жељу да помогну угроженим болесницима којима је крв неоходна.