Награда за најбољу методичку иновацију – биологија

Драгана Луковић, професорка биологије у нашој школи, добитница је награде за реализацију најбоље методичке иновације у настави биологије за школску 2023/2024. годину.
Свој награђени рад презентовала је 03. јуна 2024. године на стручном скупу за наставнике биологије “Методичке иновације у настави биологије“, на Биолошком факултету Универзитета у Београду.
Конкурс за најбољу методичку иновацију у настави биологије за школску 2023/2024. расписао је Центар за образовну технологију, методичко усавршавање и каријерно вођење наставника биологије.

Дочек нове генерације првака

Данас смо дочекали нову генерацију првака. Испред школе сачекали су их и поздравили директор наше школе и њихове одељењске старешине. После прозивке свако одељење упутило